iPhone SE 2020 telefona batarya önerisi

outcastagne

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz - ASUS B450M DRAGON - ASUS DUAL RTX 2060 VER.6 GB (Undervolt 800 mV/1775 MHz) - CORSAIR Vengeance LPX 2x8 3200 MHz RAM - WD Blue SN570 500 GB
Merhaba. Telefonumu aralık 2020'de almıştım o zamandan beri kendi içindeki bataryasıyla kullanıyorum. Pil sağlığı %82'ye geriledi. Gün içinde en az bir kez şarja takmam gerekiyor.

Bunun için en başta ücreti karşılığında Apple'da değiştirmek istedim ama biraz tuzlu geldi. Hangi bataryayı takarsam beni fiyat/performans açısından memnun eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Telefonumu aralık 2020'de almıştım o zamandan beri kendi içindeki bataryasıyla kullanıyorum. Pil sağlığı %82'ye geriledi. Gün içinde en az bir kez şarja takmam gerekiyor.

Bunun için en başta ücreti karşılığında Apple'da değiştirmek istedim ama biraz tuzlu geldi. Hangi bataryayı takarsam beni fiyat/performans açısından memnun eder?
Rova veya Deji taktır.

Eğer bütçenizi zorlayabilirseniz Apple'da değiştirmenizi öneririm. Çünkü Deji vb. diğer yan sanayi markaları taktığınız zaman kısa bir süre sonra pek bir şey fark etmediğini, pilin aynı süre gittiğini ve hatta cihaz performansının azaldığını hissedeceksiniz.

Deji al

Deji batarya öneririm. Eski olan iki telefonumda kullanmıştım. Telefonlar eski olmasına rağmen baya uzun süre götürüyor. Halen o bataryalar takılı bir şekilde ailem tarafından kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı