iPhone SE 2020 mi 2022 mi?

furkeiii

Kilopat
Daha fazla  
Selam, şu an iPhone 7 kullanıyorum ve değiştirmeyi düşünmekteyim. Sizce yaz aylarını bekleyip 0 bir iPhone SE 2022 mi almalıyım yoksa bir ay içinde iPhone SE 2020 mi almalıyım? 5 yıl kadar kullanmayı istiyorum. Ne yapmalıyım?

Selam, şu an iPhone 7 kullanıyorum ve değiştirmeyi düşünmekteyim. Sizce yaz aylarını bekleyip 0 bir iPhone SE 2022 mi almalıyım yoksa bir ay içinde iPhone SE 2020 mi almalıyım? 5 yıl kadar kullanmayı istiyorum. Ne yapmalıyım?
SE 2020'nin 5 yıl götürmesi pek olası gözükmüyor (Güncelleme desteği olarak). Yaz aylarını beklersen de SE22 aşırı zamlanır. Şimdi SE22 alabiliyorsan al.

İkisinide sıfır almak yerine ikinci el yarı fiyatı civarlarına bulursun. Sıfır alacağım dersen o bütçede S22 al geç.

@furkeiii iPhone alacaksanız o zaman 13 altı almayın.
Gayet 12, 11 ve SE serisi kullanılır.

SE 2020'nin 5 yıl götürmesi pek olası gözükmüyor (Güncelleme desteği olarak). Yaz aylarını beklersen de SE22 aşırı zamlanır. Şimdi SE22 alabiliyorsan al.
SE 2020 2019 dan beri götürüyor muhtemel bir sonrakini almayacak ama böyle F/P olan en azından iPhone için konuşunca güncellemeler pek bir anlam ifade etmiyor.

Geri
Yukarı