iPhone SE 2020 pil sağlığı

Şarjda çok kullandım. Telefonda bir hasar yok. Ablam da çok kullanıyor fakat iki senede sadece %16 kayıp yaşadı. Biraz garibime gidiyor.
Şarjda kullandıysanız eğer birde oyun oynadıysanız zaten telefona 'double kill atmışsınız. Ablanızın cihazının sağlığı 'iPhone 6 için' normal seviye de. Sizin Cihazınızın garantisi devam etmekte, bence pil değişim talep edebilirsiniz, seve seve yardımcı olacaklardır.

Şarjda kullandıysanız eğer birde oyun oynadıysanız zaten telefona 'double kill atmışsınız. Ablanızın cihazının sağlığı 'iPhone 6 için' normal seviye de. Sizin Cihazınızın garantisi devam etmekte, bence pil değişim talep edebilirsiniz, seve seve yardımcı olacaklardır.
%87 pil sağlığına rağmen rahatlıkla kullanıyorum. Gözle görülür bir rahatsızlık olursa değiştirmeyi düşünüyorum.

Planlı eskitme nedir bu konuya bakın isterim. Aynı ürünü kullanıyorum %95.
Nasıl kullandığınıza göre değişebilir bence planlı eskitmeyle bir alakası yok az önce yazdığım gibi 6 aydır iPhone 11 kullanmaktayım ve hala %100 pil sağlığı mevcut.

Dosya Ekleri

• IMG_2125.PNG
    IMG_2125.PNG
    73,2 KB · Görüntüleme: 145
Ben de cihazı 4-5 ay önce almıştım ve pil sağlığım ilginç bir şekilde %93. Acaba yeni güncellemeden sonra mı düştü diye merak ediyorum.
Olabilir. Fakat bu kadar düzgün kullanımıma rağmen düşüşünü anlayamadım.
Bence iyi pil sağlığı ben %76'da kullanıyorum gidiyo bi şekilde.
Aynı cihaz mı?
Bu şekilde bir kullanımda bu sorunu yaşamamanız lazımdı. Ben 1 yıldır XR kullanıyorum hala yüzde yüz pil sağlığını korumakta cihaz.
Bir yıl boyunca %100' de mi kaldı?
herhangi bir uyarı aldınız mı cihazdan?
Hayır almadım.
6 Aydır iPhone 11 kullanıyorum şu anda pil sağlığım %100. iyileştirilmiş pil şarjını açtınız mı acaba?
Evet aktif olarak açıkta kullanıyorum.
Planlı eskitme nedir bu konuya bakın isterim. Aynı ürünü kullanıyorum %95.
Ne zaman aldınız?
Nasıl kullandığınıza göre değişebilir bence planlı eskitmeyle bir alakası yok az önce yazdığım gibi 6 aydır iPhone 11 kullanmaktayım ve hala %100 pil sağlığı mevcut.
Ben de iyileştirilmiş pili açıkta kullanıyorum fakat 1.5 ay sonrasında 96 pil garip. Cihazı 30 ekim tarihinde satın aldım.

Ben de 2 aydır kullanıyorum pil sağlığı %97’de. Eğer 2 sene içerisin de 80 civarına gelirse garantiye gönderip pili değiştirtmeyi düşünüyorum. Bence bu tür düşüşler sorun yaşatıp keyfimizi bozmamalı. Zaten pil değişimi Appe’de bile 400 TL çok büyük bir rakam değil. En kötü bir ücret ödeyerek değişim yaptırırım.

81D560CD-5AAF-4E33-BC37-A3F7F6BF01E1.jpeg

4 ayda %1 kayıp var benim cihazda. Şarjı hafta sonları %40-80 arası tutarım. Hafta içinde ise geceden takıp sabah %100 olarak alırım. Servise göndermeden önce talep açın destek uygulamasından. Şarj döngüsü ve diğer sistem parametrelerini alıp size yorum yaparlar. Anormallik varsa servis talebini kendileri başlatır.

Eki Görüntüle 738103
4 ayda %1 kayıp var benim cihazda. Şarjı hafta sonları %40-80 arası tutarım. Hafta içinde ise geceden takıp sabah %100 olarak alırım. Servise göndermeden önce talep açın destek uygulamasından. Şarj döngüsü ve diğer sistem parametrelerini alıp size yorum yaparlar. Anormallik varsa servis talebini kendileri başlatır.
Bu dediğinizi nasıl açabilirim?

Geri
Yukarı