iPhone SE 2020'den iPhone 13'e veya (çıkınca) iPhone 14'e geçilir mi?

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Önümüzdeki yaz Ağustos ayında iPhone SE 2020 cihazımı satıp üstüne de biriktireceğim, biriktirdiğim paraları katıp iPhone 13 PRO'ya geçmeyi düşünüyorum. Ya da sizce 1-2 ay daha bekleyip (Ekim 2022) iPhone 14 tanıtılıp satışa çıkınca düz model olan 14 almak mı mantıklı?

Tabii ki şu anki planlara göre söylüyorum, gün gelince düz iPhone 13 modeli de alabilirim ya da fiyatı yine bu sene olduğu gibi önceki nesle göre 1-2 bin TL fark olursa Ekim-Kasım 2022 tarihinde iPhone 14 alabilirim ama şu an tahmini olarak soruyorum.

iPhone 14 özelliklerini henüz bilmediğimiz için şimdiden karar vermek saçma bence. 2-3 ay sonra ilk düzgün sızıntılar gelmeye başlarsa o zaman karar vermek daha mantıklı.

Arkadaşlar merhaba. Önümüzdeki yaz ağustos ayında iPhone SE 2020 cihazımı satıp üstüne de biriktireceğim, biriktirdiğim paraları katıp iPhone 13 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Ya da sizce 1-2 ay daha bekleyip (Ekim 2022) iPhone 14 tanıtılıp satışa çıkınca düz model olan 14 almak mı mantıklı?

Tabii ki şu anki planlara göre söylüyorum, gün gelince düz iPhone 13 modeli de alabilirim ya da fiyatı yine bu sene olduğu gibi önceki nesle göre 1-2 bin TL fark olursa ekim-Kasım 2022 tarihinde iPhone 14 alabilirim ama şu an tahmini olarak soruyorum.

Bu soru gerçekten zor. :)

Ben olsam beklerdim 13'ü hiç beğenmedim çünkü tabii beğeniyorsanız 13 mantıklı.

Paranı cebine koy sonra düşünürsün alacağın telefonu. Daha yıl var ağustosa. Nelerin değişeceğini kimse bilemez.

Geri
Yukarı