iPhone SE alınır mı?

agile.

Kilopat
Yer
Bayrampasa/Istanbul
Daha fazla  
2 senedir Lenovo K5 Plus kullanıcısıyım, telefonun dokunmatik sorunları illallah ettirdi. Bu hafta yeni bir telefon alacağım, bütçem 1700 civarında. Şu an SE almayı düşünüyorum, ekran boyutu benim için sıkıntı değil. Bir tek ön kamerası kötü fakat o da çok problem olmaz benim için. Sizce alınır mı bu saatten sonra yoksa Android tarafında bu fiyata daha iyileri alınır mı?
Not: Mac kullanıcısıyım, SE almamdaki sebeplerden biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum ve memnunum. Küçük ekran ve ön kamerayı dert etmiyorsan problem yoktur. :)

Son düzenleme:
KVK garantisi de ithalat servisidir. KVK bir distribütör servisi değil. Distribütör servislerinin garantisi kendi markasının adıyla anılır. Örneğin Apple Türkiye, Samsung Türkiye, Sony Türkiye, HTC Türkiye vb. şeklinde.

Sadece Mac bilgisayarın var diye SE alman gerekmez. Bende Mac bilgisayara sahibim ancak telefon olarak S7 kullanıyorum ve bir sıkıntı çekmiyorum.

Ben kullanıyorum ve memnunum. Küçük ekran ve ön kamerayı dert etmiyorsan problem yoktur. :)
Kasma falan oluyor mu ya da soğukta kapanma vs.?

Sadece Mac bilgisayarın var diye SE alman gerekmez. Bende Mac bilgisayara sahibim ancak telefon olarak S7 kullanıyorum ve bir sıkıntı çekmiyorum.
Sadece mac için alıyorum demedim? I cloud'ı aktif kullanıyorum bu açıdan işime yarayacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı