iPhone SE batarya performansı nasıl?

İphonelar bildiğim kadarıyla 2.el pek değer kaybetmiyor yazın satsam kaça satarım? Zam falan gelirse galiba aldığım fiyata satma imkanım olur.
Evet olabilir ama satmanıza gerek yok. iPhone SE tasarımı 11'den daha iyi :)
Beklediğimden iyiymiş.
Bu sene ders çalıştığım için 5-6 saat maksimum oluyor onun 2 saati zaten soru çözüm vs. Hiç oyun oynamadığım için çok rahat yetiyor şarjı tüm gün. 5-6 ay öncesine kadar günde en az 7 saat ekran sürem vardı. Parlaklığım da hep %40 civarında bu arada.
6S'de 1715 mAh batarya mevcut.
Olabilir, tam hatırlamıyorum.

Bu sene ders çalıştığım için 5-6 saat maksimum oluyor onun 2 saati zaten soru çözüm vs. Hiç oyun oynamadığım için çok rahat yetiyor şarjı tüm gün. 5-6 ay öncesine kadar günde en az 7 saat ekran sürem vardı. Parlaklığım da hep %40 civarında bu arada.
Bende Redmi Note 8 var. Whatsapp Web kullanırken batarya ağlıyor. Önceden 10 saate kadar çıkabiliyordu batarya sürem ama şimdi parlaklığı daha yüksekte kullandığım için hissedilir bir düşüş oldu.

E

Evet değer kaybetmiyor. Ama iade koşullarında öyle bir şey yazmıyor bir müşteri hizmetleriyle görüşün bence. Ama telefonun bataryası 1 haftada oturur haberiniz olsun.
Oturur derken yani biraz daha artacak mıdır? Eğer böyle ise iade işlemlerine kalkışmayacağım zaten.

Bende Redmi Note 8 var. Whatsapp Web kullanırken batarya ağlıyor. Önceden 10 saate kadar çıkabiliyordu batarya sürem ama şimdi parlaklığı daha yüksekte kullandığım için hissedilir bir düşüş oldu.
Valla hocam 2 saat önce şarjdan çıkardım 3-4 dakika instagram'e girdim ama full whatsapp web açıktı. Şarj %95.

Valla hocam 2 saat önce şarjdan çıkardım 3-4 dakika instagram'e girdim ama full whatsapp web açıktı. Şarj %95.
Benimki %100 de 5-7 dk dayanıyor o kadar hızlı düşmüyor.
Evet ama 14 gün geçmeden kararınız verin. Bu arada ben de SE2020 alacağım.
Apple destekten belge alırsak iade edilebiliyormuş. Deneyeceğim zaten olmassa kullanırım çok sıkıntı değil.

Geri
Yukarı