iPhone vs Android

1 wallpaper konusu 2 iOS vs Android. İkisi de değil postmarketOS en iyisi.

Android kullananlar neyi savunuyor hala anlamış değilim. Paranız mı yok, yoksa cidden Android güzel olduğu için mi kullanıyorsunuz oda belli değil. Özgürlük, özgürlük neymiş bu özgürlük anlamadım. Aga telefon senin zaten, elinden alan yok özgürsün. Samsung'da kullandım Xiaomi de. Ve en son aldığım iPhone 13 telefonum. Ben resmen telefonda işkence çekiyormuşum da haberim yok. Telefonun performansını geçtim, kamerayı geçtim. Böyle bir kolay kullanım sunan, böyle bir ekosistem imkanı sunan, bir yazılım görmedim. Sırf bu yüzden ve çoğu şey yüzünden iPhone.

Evet dostum, iPhone X, XS Max, XS, 12 ve 13'ü geçerek direkt olarak IPS ekran ve bu sebeple batarya performansı kötü olan iPhone 11'i örnek gösteriyorum, nasılım?

4352 mAh batarya ile en uzun kullanım ömrü sunan telefonlardan birisi olan 13 Pro Max'e lafın ne olacak bakalım?

Eki Görüntüle 1480567
Şu ikonu gördüğünde telefonunun kaç şarjlarda olduğunu bilemiyorsan bu kişinin problemi bence.
Kanka ben 11 kullanıyorum. Gün içinde telefonu hiç şarja takmıyorum en kötü benimkiyse en iyisi mükemmel bişeydir o zaman. :D

Birisi işletim sistemi öbürü telefon markası, karşılaştırmaya bak. 😂
Dostum android ve iostan bahsettiğimi anlamıyorsan o senin problemin :)

Abi bende 2 tane Android var günde 30 saat kullanıyorum sarjı 31 haftadır yani 7000 gündür dayanıyor yeni güncellemeyle uzaya gitme özelliği geldi ikisini de ayaklarıma takıp yarın gitmeyi planlıyorum.

Dostum android ve iostan bahsettiğimi anlamıyorsan o senin problemin :)
Ben başlığı eleştirdim, laf sokmaya çalışarak tatmin oldun mu?
İkisi farklı şeyler.

İos stabilite ve kararlılık sunarken Android ise İos'a karşı özgür bir deneyim sunuyor.

Ben başlığı eleştirdim, laf sokmaya çalışarak tatmin oldun mu?
İkisi farklı şeyler.

İos stabilite ve kararlılık sunarken Android ise İos'a karşı özgür bir deneyim sunuyor.
Kanka Allah seni inandırsın androidde kullandım şuanda da 11 kullanıyorum şu özgürlükten kastınız ne ben anlamış değilim. İstediğim herşeyi zaten yapabiliyorum.

Evet dostum, iPhone X, XS Max, XS, 12 ve 13'ü geçerek direkt olarak IPS ekran ve bu sebeple batarya performansı kötü olan iPhone 11'i örnek gösteriyorum, nasılım?

4352 mAh batarya ile en uzun kullanım ömrü sunan telefonlardan birisi olan 13 Pro Max'e lafın ne olacak bakalım?

Eki Görüntüle 1480567
Şu ikonu gördüğünde telefonunun kaç şarjlarda olduğunu bilemiyorsan bu kişinin problemi bence.
Bu yılda sırf 4000 mAh bataryalık bir telefon çıkardı diye tebrik mi etmeliyiz? 2022 yılında 4000 miliamper çıkarmasaydı zaten bu işi bırakması en doğru olurdu. Üstelik Iphone 13 de 3K mAh bataryaya sahip, sadece Pro Max'de 4K var.

Android'in verdiği özgürlük hissiyatını bırakamam. Zevk meselesi falan değil. Sınırsız erişimi mantıklı şekilde düşününce herkes ister arkadaşlar.
Kanka iphoneda da özgürüz hani, özgürüz falan diyosunuz da root atmaktan falan bahsediyosan ihtiyaç yok iphoneda roota falan.

Geri
Yukarı