iPhone vs Android

Kanka Allah seni inandırsın androidde kullandım şuanda da 11 kullanıyorum şu özgürlükten kastınız ne ben anlamış değilim. İstediğim herşeyi zaten yapabiliyorum.
Dediğinde haklısın, benim için artı olan özellik apk formatında dosya indirmek oluyor. :)

iPhone kullanmayı denedim ama telefonun arayüzü farklı geldi bana, inanır mısın ki Xiaomi arayüzü bile farklı geldi Samsung kullandığım için. 😂

Bir de senin iPhone 11'ini değiştirelim artık, rezil LCD ekrandan kurtul. 😂

Dediğinde haklısın, benim için artı olan özellik apk formatında dosya indirmek oluyor. :)

iPhone kullanmayı denedim ama telefonun arayüzü farklı geldi bana, inanır mısın ki Xiaomi arayüzü bile farklı geldi Samsung kullandığım için. 😂

Bir de senin iPhone 11'ini değiştirelim artık, rezil LCD ekrandan kurtul. 😂
Telefonu o kadar merak etmişsin ki gidip araştırma gereği duymuşsun. Ben LCD olduğunu yeni öğrendim. Telefon işte o kadar mükemmel ki fark ettirmiyor :)

13 Pro Max diyorum, 13 diyorsun.

5000 mAh S22 Ultra vs. 4352 mAh 13 Pro Max.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları konuşurken Samsung'un rezil ötesi 3700 mAh'lı S22'sinin batarya performansını niye kimse konuşmuyor?

3240 mAh 13 vs 3700 mAh S22.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu testteki en küçük batarya hacmi de 13 Pro Max'te ve yine kazanan açık arayla 13 Pro Max.
Yine en düşük batarya hacmi 13 Pro Max olmasına rağmen yine 13 Pro Max birinci sırada.
Yıl olmuş 2022, hâlâ batarya hacmini konuşuyoruz. Kaldı ki benim mesajımdan batarya hacminin 4000 mAh olmasını takdir etmemiz gerektiği çıkarımını yapıyorsan ciddi anlamda Türkçe eksiğin var.
Ben cihazla sürekli etkileşim halinde olduğum için yorum yapıyorum sen video atıyorsun ama tartışmayacağım bu konuda. Diyelim ki bataryası mükemmel derecede iyi, peki ekran kalitesi? Iphone daha yeni yeni FHD'ye geçmişken şuan Samsung'da QHD seçeneği var. Evet Iphone'un kamerası diğer Android cihazların çoğundan daha iyi ancak çektiğiniz görüntüyü orijinal kalitesinde izleyebiliyor musun? Üstelik Samsung S22 Ultra'da 8K video seçeneğine geçilmişken Iphone 13 Pro Max'de hala 4K.
Neyse zaten boşuna yazıyorum bu kadar yazıyı. Karşımda bir Apple Fanboyu var, ne desem yine kendi bildiğini okuyacak.

Ben cihazla sürekli etkileşim halinde olduğum için yorum yapıyorum sen video atıyorsun ama tartışmayacağım bu konuda. Diyelim ki bataryası mükemmel derecede iyi, peki ekran kalitesi? Iphone daha yeni yeni FHD'ye geçmişken şuan Samsung'da QHD seçeneği var. Evet Iphone'un kamerası diğer Android cihazların çoğundan daha iyi ancak çektiğiniz görüntüyü orijinal kalitesinde izleyebiliyor musun? Üstelik Samsung S22 Ultra'da 8K video seçeneğine geçilmişken Iphone 13 Pro Max'de hala 4K.
Neyse zaten boşuna yazıyorum bu kadar yazıyı. Karşımda bir Apple Fanboyu var, ne desem yine kendi bildiğini okuyacak.
Android fanboy.

Ayrıca IOS'ta özgürüz biz diyenler harbiden Android kullanmamıştır.

IOS'ta tüm uygulamalar için IPA dosyası var mı?
Dosya yöneticiniz berbat IOS'tan dosya işlemleri yapılmaz ZIP, RAR gibi arşivleri kullanabiliyor musunuz? Biz ISO bile kullanabiliyoruz hatta PC olmadığı zaman Windows boot medyasını Android'ten hazırlıyorum.

Herkes kabul etsin iOS özgürlük ve imkansız açısından Android'e rakip olamaz.

Bana göre Apple'nin donanımı ile Android'in işletim sistemi birleştirilmeli.
Bir düşünün M1 işlemcili bir Android cihaz ya da A12 bionic çipli bir Android tadından yenmez di doğrusu.

IOS'un kernel i ile Android ROM üretilmeli acil hem de.

Ayrıca IOS'ta özgürüz biz diyenler harbiden Android kullanmamıştır.

IOS'ta tüm uygulamalar için IPA dosyası var mı?
Dosya yöneticiniz berbat IOS'tan dosya işlemleri yapılmaz ZIP, RAR gibi arşivleri kullanabiliyor musunuz? Biz ISO bile kullanabiliyoruz hatta PC olmadığı zaman Windows boot medyasını Android'ten hazırlıyorum.

Herkes kabul etsin iOS özgürlük ve imkansız açısından Android'e rakip olamaz.

Bana göre Apple'nin donanımı ile Android'in işletim sistemi birleştirilmeli.
Bir düşünün M1 işlemcili bir Android cihaz ya da A12 bionic çipli bir Android tadından yenmez di doğrusu.

IOS'un kernel i ile Android ROM üretilmeli acil hem de.
Zaten çok gerekliydi sizin rom root her ne haltsa kullandığınız şeylet herkes kendini yazılımcı zannediyor yaptığınız tek şey tema değiştirem renk değiştirem devam böyle :D

Şu çözünürlük ne kadar fark yaratabilir anlamıyorum. Benim telefonum 6.3 inç mi ne ve 828x1792px ancak hiç bi ekranda piksel vs göremiyorum. FHD gayet yeterli fazlasına ne gerek var aydınlatın beni. Tek saçmalığı OLED ekran kullanmaması çoğu giriş modelinde.

Biz doğruları söylüyoruz istediğin foruma git bu konuyu aç herkes Android diyecek çünkü Apple eyvallah iyi marka hızlı yüksek performanslı ama özgür değilsiniz bunu anlayın her şeye daha fazla para vermek zorundasınız hatta çoğunuz uygulama indirmek ya da güncellemek için karta para atmak zorunda.

Zaten çok gerekliydi sizin ROM root her ne haltsa kullandığınız şeylet herkes kendini yazılımcı zannediyor yaptığınız tek şey tema değiştirem renk değiştirem devam böyle :D

Sen onu da yapamıyorsun neyin kafası bu 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı