iPhone X kamerasındaki ufak delik

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar iPhone X'in yanındaki ufak delik ne işe yarıyor ya da bir problem mi? Karşılaştıracak cihaz bulamadım ve nette fazla bir sonuç çıkmadı şimdiden teşekkürler.

399039

Teşekkür ederi cevabınız için acaba cepte bükülme oluyor mu siz hangi cebinizi tercih ediyorsunuz tabi kullanıcıysanız.

Araya girmiş gibi oldum ama kusura bakma :) Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, 1.5 sene orijinal kılıfıyla kullandım, son 5-6 aydır kılıfsız kullanıyorum sağ cebimde, herhangi bir bükülme veya çizilme söz konusu değil. Ama kılıfsız kullanıyorsan koyduğun cebinde bozuk para vs. bir şey olmasın.

Araya girmiş gibi oldum ama kusura bakma :) Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, 1.5 sene orijinal kılıfıyla kullandım, son 5-6 aydır kılıfsız kullanıyorum sağ cebimde, herhangi bir bükülme veya çizilme söz konusu değil. Ama kılıfsız kullanıyorsan koyduğun cebinde bozuk para vs. bir şey olmasın.
Ne demek bilginiz önemli. Peki size birkaç soru daha soracağım. Tuşlarda bir sorun oldu mu power ve ses yada uzun zaman için problem oldu mu? YouTube videoları tam ekran olmuyor nedeni nedir? Şimdiden teşekkürler.

YouTube videoları tam ekran olmuyor nedeni nedir?
Telefon 19.5:9 ekran oranına sahip. Videolar bu oranda çekilmediği sürece (şuan 18:9 çekiliyor genel olarak) videoları kenarlardan siyah bantlı şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz tam boy olur ama bazı bölgelerde kesintiler meydana gelir.

Diğer sorunuz için kullanıcı değilim ama okuduğum haberler vs. tuşlar ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşandığını görmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı