iPhone X kamerasındaki ufak delik

Telefon 19.5:9 ekran oranına sahip. Videolar bu oranda çekilmediği sürece (şuan 18:9 çekiliyor genel olarak) videoları kenarlardan siyah bantlı şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz tam boy olur ama bazı bölgelerde kesintiler meydana gelir.

Diğer sorunuz için kullanıcı değilim ama okuduğum haberler vs. tuşlar ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşandığını görmedim.
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Son olarak batarya ile bilgileriniz nedir? Nasıl şarj edilmeli? Sürekli şarj edilmenin zararları var mıdır?

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Son olarak batarya ile bilgileriniz nedir? Nasıl şarj edilmeli? Sürekli şarj edilmenin zararları var mıdır?
Forumda çok bilgilendirici bir konu vardı pil bakımıyla ilgili. Onu bulabilirseniz daha iyi olur sizin için. Batarya kullanım ömrü ile ilgili GSMArena'nın bir karşılaştırması var: Battery life tests - GSMArena.com çok kötü de değil, iyide değil.

Ne demek bilginiz önemli. Peki size birkaç soru daha soracağım. Tuşlarda bir sorun oldu mu power ve ses yada uzun zaman için problem oldu mu? YouTube videoları tam ekran olmuyor nedeni nedir? Şimdiden teşekkürler.
Tuşlarda herhangi bir sorun yok, ses açıp kısma tuşu dahil ilk günkü gibi çalışıyor. YouTube videolarının neden tam ekran olmadığı hususunda bir şey diyemeyeceğim çünkü hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım :)
Orijinal şarj cihazı haricinde kablosuz şarj dahil hiçbir şey kullanmadım. Her gece 01:00 civarı takıp sabah 06:00'da çıkarıyorum şarjdan, rutinim hiç değişmedi iş dolayısıyla. Şu anda pil sağlığı %96.

Son düzenleme:
Bunun neresi huzur ?
Hayatımda hiç bu kadar endişeli bir iphone kullanıcısı görmedim. Tabi o kadar para verirsen..

Cümlemin altında halbu ki espri gizliydi..
"huzur var" kelimesini konuya açan kişinin vaar olan endişesine veya kendisine vurgulamadım. Genel bir tamlama aslında, bir mekanda arkadaşlarının yanında masaya son model bilinen marka telefon koy yada Ferrari ile gel. Tepki-dikkat çeker değil mi? Arkadaşların der; "tabii ya para çok" "para var huzur var" derler makarasına. :)

Bunun neresi huzur ?
Hayatımda hiç bu kadar endişeli bir iphone kullanıcısı görmedim. Tabi o kadar para verirsen..
Bu konuyu kendimden ziyada bu şekilde nette arama yapan arkadaşlara da yararlı olacağı için açmıştım. Endişe fazla para vermek değil fazla verilen paranın karşılığının alınıp alınamayacağı bunu diğer eski modellerden alınmış olsa da bu model insanın kafasında bazı soru işaretlerine yol açmıyor değil...
Cümlemin altında halbu ki espri gizliydi..
"huzur var" kelimesini konuya açan kişinin vaar olan endişesine veya kendisine vurgulamadım. Genel bir tamlama aslında, bir mekanda arkadaşlarının yanında masaya son model bilinen marka telefon koy yada Ferrari ile gel. Tepki-dikkat çeker değil mi? Arkadaşların der; "tabii ya para çok" "para var huzur var" derler makarasına. :)
Paranın alabildiği şeyler olabildiği kadar alamadığı şeyler herkes tarafından bilinen ve kalıplaşmış bilgiler. Önemli olan şunu unutmamak ne çok para ne az para herkesin bir derdi olduğu. Bu dert herkesin kendi içinde olduğu kiminin pırlantası ufak kiminin ekmeği bayat hesabı.

Cevap veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Umarım herkese faydalı olur. Kullanan kullanmayan. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı