IPS panel mi TN panel mi?

Soldaki IPS, sağdaki TN. :)

cem-yilmazli-doritos-reklamlari-tamami_8893118-37040_640x360.jpg

Peki bu monitör neden bu kadar ucuza satılıyor? Viewsonic markasına güveniyorum fakat fiyata güvenmiyorum. Çünkü aynı özellikteki farklı markaların monitörü 277 TL daha pahalıya satıyor. Bakın:

AOC 24" PDS241 4ms 60Hz HDMI Full HD IPS Monitör | ITOPYA

Öneriler için teşekkür ederim. Büyük ihtimal ilk söylediğim viewsonic monitörü alacağım. Yalnız bana bir HDMI kablosu önerir misiniz? Ya da nerden temin edebilirim? Kabloya ne kadar vermem gerekiyor? Herkese çok teşekkürler. Bu sorularımı birisi cevaplarsa çok sevinirim.
Bu monitör piyasasını çok bilmem ama bu tepki süresi, yenileme hızı, panel tipine ve en önemlisi de markasına göre belli olur fiyat yani bilgisayar piyasasında da aynı donanımlı bilgisayarlar ASUS diye daha pahalı olabiliyor yani diğer özellikler aynıysa fiyat farkına çok takılmamak gerekir diye düşünüyorum.

Öneriler için teşekkür ederim. Büyük ihtimal ilk söylediğim viewsonic monitörü alacağım. Yalnız bana bir HDMI kablosu önerir misiniz? Ya da nerden temin edebilirim? Kabloya ne kadar vermem gerekiyor? Herkese çok teşekkürler. Bu sorularımı birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Arkadaşlar bunları yazdıktan 5 dakika sonra bu ürünü gördüm: Acer SA230bid 23" 4ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Ultra İnce Fiyatı 42 TL farkla bunu mu almalıyım?
Peki Acer markasının monitörü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce daha mı kalitelidir? Bir de şu HDMI kablosunu nereden alabileceğimi söylerseniz çok mutlu olurum.

ıps paneller güzel ama her güzelin bir kusuru var ışık sızması. şuan ikinci monitorum ışık sızması var. aşırı değil sadece merak ettiğim ışık sızması olan yere hafif elle bastırınca ışık sızması artıyor normalmi bu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı