İş Bankası için kart önerisi

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
Bugün İş Bankası şubesine gittim ve sadece maaş kartının şubeden verildiğini, normal hesap için mobil uygulamadan alabileceğimi söyledi. Ben Yemeksepeti olsun, elektronik aletler olsun, telefon ve PC vs. alışveriş yapan biriyim. Kredi vs. de çektiğim oluyor. Burada İş Bankası kullanan ve bayağı bilgili biri vardı ismini unuttum, o yardımcı olursa çok sevinirim :). İş Bankası'nda Genç Kart ve birkaç kart çeşidi var. Acaba hangisi benim için uygun olur?

Öncelikle şubedeki çalışan tamamen uydurmuş ve sizinle uğraşmak istememiş. Kredi, kredi kartı vermek ve ek hesap açmak gibi kendisine de gelir kazandıracak bir işlem ile uğraşmayı tercih ediyor muhtemelen. Şikayet ederseniz iyi olur çünkü şubeden sadece maaş için kart verilmesi gibi bir durum yok. A'dan Z'ye tüm kartları alabilirsiniz.

18-25 yaş arasındaysanız en iyi tercihiniz Maximum Genç Bankamatik Kartı olur. Normal Bankamatik Kartı ile tamamen aynı özelliklere sahip ve üzerine de Genç kampanyalarına katılabiliyor. Yaşınız 25'i geçince de normal kart ile değiştirirsiniz. 25'in üzerindeyseniz zaten tek seçeneğiniz Bankamatik Kartı oluyor.

Kredi kartı istiyorsanız Maximum Genç en iyi tercih olur. Çilingir gibi şeylerle işiniz varsa Gold veya Platinum da olabilir ama bence gerek yok.

Ön ödemeli karta özel kampanyalar da oluyor. Bunun için bir de MaxiPara isteyebilirsiniz.

Öncelikle şubedeki çalışan tamamen uydurmuş ve sizinle uğraşmak istememiş. Kredi, kredi kartı vermek ve ek hesap açmak gibi kendisine de gelir kazandıracak bir işlem ile uğraşmayı tercih ediyor muhtemelen. Şikayet ederseniz iyi olur çünkü şubeden sadece maaş için kart verilmesi gibi bir durum yok. A'dan Z'ye tüm kartları alabilirsiniz.

18-25 yaş arasındaysanız en iyi tercihiniz Maximum Genç bankamatik kartı olur. Normal bankamatik kartı ile tamamen aynı özelliklere sahip ve üzerine de genç kampanyalarına katılabiliyor. Yaşınız 25'i geçince de normal kart ile değiştirirsiniz. 25'in üzerindeyseniz zaten tek seçeneğiniz bankamatik kartı oluyor.

Kredi kartı istiyorsanız Maximum Genç en iyi tercih olur. Çilingir gibi şeylerle işiniz varsa Gold veya Platinum da olabilir ama bence gerek yok.

Ön ödemeli karta özel kampanyalar da oluyor. Bunun için bir de MaxiPara isteyebilirsiniz.

Evet zaten sıkıntılı biri gibiydi ters ters konuşuyordu sinirimi bozdu. Ön ödemeli Max'i para dediğiniz de sanırım kredi kartı olarak geçiyor değil mi? Ben hesap kartı istediğimden ve 21 yaşında olduğumdan sanırım benim için en uygun kart maksimum genç olacaktır. Umarım doğru anlamisimdir cok teşekkür ederim. :)

Ön ödemeli kart, kredi kartı olarak geçmiyor fakat kredi kartına özel olan birkaç kampanyaya katılabiliyor. Kenarda durmasında bir sakınca yok. Arada bir kampanya olunca karta para yükleyip 3-5 puan daha kazanırsınız. Ücreti yok zaten. :)

21 yaşındaysanız muhtemelen otomatik olarak Maximum Genç Bankamatik Kartı'nı verecektir. En iyi seçenek de bu. Çok güzel kampanyaları oluyor.

Rica ederim. :)

Şubelerde bazen böyle çalışanlar denk gelebiliyor. Her bankada var. Bazıları kredi kartı, sigorta veya kredi olmadan hesap bile açmıyor. Sadece maaş hesabı açmaya çalışan bile var. En kolay yolu, internetten müşteri olmak ve kartı da öyle almak. Hem daha kısa sürüyor hem de daha avantajlı. :)

Geri
Yukarı