Işık hüzmesi olan monitör iade edilmeli mi?

Pika2000

Hectopat
Monitör bugün geldi. Ölü piksel veya ghosting bulunmamakta ama ışık hüzmesi testi için akşam olmasını bekledim sonuç bu şekilde.

1713288383227.png

Benim gözüme bu kadar beyaz görünmüyor kamerada ekstra beyaz çıkıyor.

Son düzenleme:
Hocam benim laptopta da böyle IPS panellerde doğal hatta bakma yönüne doğru süzme değişir. rahatsız oluyorsanız iade edin tavsiyem.

İps monitörlerde glow/ışık sızması bir yere kadar normal kabul edilir ama siz de epey fazla görünüyor nerdeyse üstten alttan birleşip ekranın yarısını kaplamış görüntü kalitesini de etkileyebilir bu durum bu bölgede sarımtrak bir renklenmeye neden olabilir, yeni aldıysanız iade edin bence.

İps monitörlerde glow/ışık sızması bir yere kadar normal kabul edilir ama siz de epey fazla görünüyor nerdeyse üstten alttan birleşip ekranın yarısını kaplamış görüntü kalitesini de etkileyebilir bu durum bu bölgede sarımtrak bir renklenmeye neden olabilir, yeni aldıysanız iade edin bence.
Daha bugün geldi. Bilmiyorum kararsızım iade etmekte. 😐

Telefonla çekince daha fazla gibi görünüyor.

Daha bugün geldi. Bilmiyorum kararsızım iade etmekte. 😐

Telefonla çekince daha fazla gibi görünüyor.

Belli bir süre kullanın tavsiyem. eğer bir sorun çıkarmıyorsa sizde kalsın, sorun olmaz. ama iade etme süresi kısıtlıysa iş biraz değişir. bu arada o kadar da sarımtrak gözükmüyor deneyimlerimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı