İşlemcinin paketi açıldığı için iade yapılamıyor

Ekrem Altuğ

Decapat
Merhaba, ben Intel bir işlemci aldım. İçerisinde fan yoktu o yüzden N11 sitesi üzerinden iade etmek istedim. Fakat satıcıyı da sorduğumda müşteri hizmetlerine de sorduğumda ürün açıldığı için 2.el'e düşüyor o yüzden iade alamıyoruz dediler haklılar mı?

İnternetten alınan ürünlerde (kişisel ve kişiye özel tasarlanmış ürünler hariç ki işlemciler bu kategoriye dahil değil) 14 günlük yasal süre içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmakta ki sizin durumunuzda ürününüz eksik (ayıplı ) gelmiş zaten. İade kabul etmeme gibi şansları yok.​

Eğer pakete zarar vermediyseniz ve hâla satılabilir durumda ise haklı değiller. Böyle pahalı ürünler alırken daha güvenilir siteler seçmenizi ve THH ye başvurmanızı öneririm. He acelem var kullanacağım derseniz bir fan alın kullanın. Ayrıca üstteki arkadaş için söylüyorum ürün eksik gelmemiş bazı işlemciler fansız olarak satılıyor zaten.

N11 desteğe yazdım fakat ürünü açtığınız için ikinci ele düşer o yüzden iade alamayız diyorlar. Ürünü açtım fakat anakarta falan takmadım acaba alırlar mı? Tüketici hakları da 2-3 ay sürer diyorlar başka bir yolu yok mu?

N11 desteğe yazdım fakat ürünü açtığınız için ikinci ele düşer o yüzden iade alamayız diyorlar. Ürünü açtım fakat anakarta falan takmadım acaba alırlar mı? Tüketici hakları da 2-3 ay sürer diyorlar başka bir yolu yok mu?
Tray işlemcinin kutusu olmaz ki zaten, sana nasıl bir kutuda gonderdiler? Uzerine git.

Geri
Yukarı