İsrail Gazze'ye Kara Harekatını Başlattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arap sevdanızın sebebi nedir cidden?

Teknoloji ve donanım olarak İsrail çok üstün, Filistin'in kazanacağına neden bu kadar eminsiniz?

Argüman sunmanızı istiyorum.
Nasıl yani? Altı üstü bizi sırtımızdan bıçakladılar ve bununla övündüler sadece. :D

Var var ama onlarında işine gelmez.
İran mı? Biz mi? Hadi onlarla sınırımız var diyelim, ekonomimiz kaldırmaz. Hadi kaldırdı diyelim, adamlarda 90-400 arası nükleer başlık olduğu tahmin ediliyor, haritadan silerler bizi. Hadi kullanmadılar diyelim, alsak bile onlardan kat kat daha fazla kayıp veririz. Biz de İsrail de askeri sanayisini savunmaya yönelik geliştirmiş ülkeleriz. Demir Kubbe dünyanın en iyi hava savunmalarından sayılıyor.

Arap sevdanızın sebebi nedir cidden?

Teknoloji ve donanım olarak İsrail çok üstün, Filistin'in kazanacağına neden bu kadar eminsiniz?

Argüman sunmanızı istiyorum.

İnsanlığın yanındayım. Filistin bunca hazırlık yaptı. Bu kadar erken mağlubiyeti kabul etmiyorum.

Bence ikinci yarıya üst oynayın.

Şaka yapacak durumda değilim efendim, kusura bakmayın. Yarın güler eğleniriz. Olur mu?

Gazze, İsrail'e roketler fırlatıyor. Direnişler daha başlamadı.
Arkadaşlar ben yatıyorum. İyi geceler. Arap sevdalıları harici herkesin bayramını ve cumasını kutlarım. Üzerine alınan alınır. Her şey sabaha belli olacak. Bunlar CH89 falan filan hikaye.

Topluma ayak uydurmanıza gerek yok. Herkes arap sevdası yazdı diye sizin de yazmanıza gerek yok. Kendiniz olabilirsiniz :). İyi uykular.

Olay ne Araplar ne de başka bir ırk. Olay insan hakları. Benim düşüncem şu; şimdi buna ses çıkarılmazsa bu olaylar kanıksanacak ve yarın öbür gün Allah korusun başımıza böyle bir olay gelse kimse ses çıkarmayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı