İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sırf ırkından dolayı insanları ötekileştirip koca konu boyunca resmen terörizm güzellemesi yapmışsınız. Terör her yerde terör birader, zalim her yerde zalim. 2 tane tivit okuyup burada yalan yanlış şeyleri savunmayın ya biraz okuyun gözünüzü açın lütfen. Suçlu olan halklar değil devletlerdir, bu yüzden doğrudan bir millete kin beslemek hoş değil.

Bir de sevgili Türk basını sadece filistin tarafını gösteriyor, filistin tarafından vurulan İsrail şehirlerini hiç göstermiyorlar. Askerleri, birkaç tatlı su Müslüman'ı da burada insanlık dersi veriyor.

Normal karşılıyorlar. Kökenim Selanik'e dayandığı için ben yarı Yunan kabul ediyorum kendimi.

Çünkü bende gittim eğriboza tatile gittik 4 kuzen olarak bir kere halk ingilizceyi çok iyi biliyor ve yardım severler sokaktaki halka türküm deyince osmanlıdan kardeşlerimiz gelmiş diyerek selamlıyorlar samimiler ama bizim cahil kesim nasıl birileri olduklarını bilmez kötü deyip geçer.

Dostum filistinlilerden çaldıkları topraklar için filistinlilerin savaşması mı senin zoruna gidiyor?

İsrail'in tarihine baksana, o toprakların kimin olduğunu iyice bir öğren, başını filistinin çektiği 5 tane Müslüman saz arkadaşının yahudilere yaptığına baksana. Tabii sen Müslüman olduğun için sadece kendinden olanı savunursun.

Filistin ise kınayarak 31 çekmeyi bırakıp adam gibi karşılık versin gerçekten topraklarını geri almak istiyorsa.

Tanrı aşkına kim rapor etti yazdığı mı? Direkt raporlayacak kadar cevap veremez olmayın.

İsrail'in tarihine baksana, o toprakların kimin olduğunu iyice bir öğren, başını filistinin çektiği 5 tane Müslüman saz arkadaşının yahudilere yaptığına baksana. Tabii sen Müslüman olduğun için sadece kendinden olanı savunursun.

Olayı başka yere çekmeyin bende Müslüman'ım ve ne doğru ne yanlış biliyorum.

Çünkü bende gittim eğriboza tatile gittik 4 kuzen olarak bir kere halk İngilizceyi çok iyi biliyor ve yardım severler sokaktaki halka türküm deyince osmanlıdan kardeşlerimiz gelmiş diyerek selamlıyorlar samimiler ama bizim cahil kesim nasıl birileri olduklarını bilmez kötü deyip geçer.

Atinaya gittiğimde insanlar bana bizim mutfağımızda da olan ortak yemekleri tattırdı hangisi daha güzel diye sordular. Kendi ülkemde olduğumdan daha değerli hissettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı