İsrail Gazze'yi vuruyor

Filler tepişirken her zaman ezilen otlar olacaktır. Artık alışmak gerekiyor, insan ölümü günümüz modern dünyasında çok normal bir şey haline geldi. İnsanlığın sayısının azalması gerektiğini düşünmeye doğru gidiyorken aslında bu tarz azalışlar iyi mi kötü mü tartışılır.
Ateş düştüğü yeri yakar hocam. İnsan ölümü normal ama eş dost akraba olunca giden basit bir canlı ölümü olarak bakamıyorum. Empati yapmak gerek.

İnsanlar artık soylarının devamını bir raya oturttuğu için üremeyi azalttılar, en azından gelişmiş ülkelerde vaziyet bu şekilde, Çin ve Hint kesimi arttırıyor nüfusu.
Ben buna ciddi ciddi cevap verdim de siz bunu ciddi yazdınız değil mi?
Ciddiden kastınız ney? Ölümleri normal buluyor oluşum mu?

Ateş düştüğü yeri yakar hocam. İnsan ölümü normal ama eş dost akraba olunca giden basit bir canlı ölümü olarak bakamıyorum. Empati yapmak gerek.
Orası öyle ancak bu şeyler insanı fazla duygusal yapıyor da neyse bu başka bir videonun konusu :) Bu kısım çok felsefe olur.

Her ramazan aşırı dindarlar provoke ederek bunu yapıyorlar. Yani ramazan dışında yani dini günler dışında böyle birşey yok. Bunlar durduk yere olmuyor. Bunun haber yapılmasından ve ağlamalarından bıktım artık.

Geri
Yukarı