İsrail Gazze'yi vuruyor

Bu umursamazlığınız İslam nefretiniz çok üzücü.
Kimsenin din ile ilgili bir sorunu yok. Bunu ortaya sürüp, sırf insanlar tarafından kutsal ilan edilmiş beton yığını için suçlu olanlara masum diyemezsin.

Orada adamlar birbirini vuruyorlar ve sonuç olarak ölümler meydana geliyor, kimse masum değil. Ne hak ediyorlarsa onu yaşıyorlar.

Geçmişte bizim dedelerimize, atalarımıza uyguladıkları vahşeti İsrail uygulayarak öcümüzü bir nebze de olsa almış olmasından rahatsız olan kendisine Türk demesin.
Sivillerin suçu ne?

Kimsenin din ile ilgili bir sorunu yok. Bunu ortaya sürüp, sırf insanlar tarafından kutsal ilan edilmiş beton yığını için suçlu olanlara masum diyemezsin.

Orada adamlar birbirini vuruyorlar ve sonuç olarak ölümler meydana geliyor, kimse masum değil. Ne hak ediyorlarsa onu yaşıyorlar.

Dinlerle istesek veya istemesek bile sorunumuz var maalesef. Çünkü dinlerin insanlarla sorunu var.

Sivillerin suçu ne?
Savaşta maalesef her şey mübah biz de istemeyiz sivillere bir şey gelmesini ama Arap milletin de ki çoğu sivil doğar doğmaz bir canlı bomba'dır. Her an din için insan hayatına son vermeye yeminlidir. Allah dahi insan canına kıymayın derken Lübnanın g*tü başı ayrı oynayıp İsraile ilk saldırıyı o başlatması sizce mantıklı mı ?

Savaşta maalesef her şey mübah biz de istemeyiz sivillere bir şey gelmesini ama Arap milletin de ki çoğu sivil doğar doğmaz bir canlı Bomba'dır. Her an din için insan hayatına son vermeye yeminlidir. Allah dahi insan canına kıymayın derken Lübnan'ın g*tü başı ayrı oynayıp İsrail'e ilk saldırıyı o başlatması sizce mantıklı mı?

Ben onu mu dedim? Benim dediğim sivillere yapılan vahşet.

Savaşta maalesef her şey mübah biz de istemeyiz sivillere bir şey gelmesini ama Arap milletin de ki çoğu sivil doğar doğmaz bir canlı Bomba'dır. Her an din için insan hayatına son vermeye yeminlidir. Allah dahi insan canına kıymayın derken Lübnan'ın g*tü başı ayrı oynayıp İsrail'e ilk saldırıyı o başlatması sizce mantıklı mı?

Dostum dinleri zaten bunu emrediyor. Sadece doğdukları coğrafya ve halklarının genlerindeki yatkınlıktan dolayı böyle davrandıklarını düşünmek yanlış olur.

Dostum dinleri zaten bunu emrediyor. Sadece doğdukları coğrafya ve halklarının genlerindeki yatkınlıktan dolayı böyle davrandıklarını düşünmek yanlış olur.
En azından vicdana gelip insan hayatının değerli olduğunu bilseler ateistlerden daha çok elde tutulurlar da o da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı