İsrail'e atılan füzeler imha edilirken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz Filistin'e yardım edersek yaptığımızın adı İslamcılık olacak. Sırf "din kardeşiyiz" diye girersek olan bu Türk askerine olur. AKP'de oy kazanır.
Belki ben müslüman değilim. O adamlar neden benim din kardeşim oluyor? Ben mesela müslüman değilim diyelim. Çocuğum askerlik yapıyor ve din kardeşi diye Filistine gidiyor.

Sivilleri hedef alan ve yüzlerce roket fırlatan bir yapı direnişçi değil terör örgütüdür. Aynısı sana karşı yapılınca (Afrin'den) terör deyip de başka halka yapılınca direnişçi denmez.
Terör örgütü mü gerçekten? Adamlar satılmış vatanı kurtarmaya çalışıyorlar. Bulaşmayın bize diyorlar yanlış mı yapıyorlar yani?

Edit: Linçlemeyin terör örgütü olup olmadığını bilmiyorum fakat yaptığı hareketler terör örgütü olmadığını gösteriyor.

Terör örgütü mü gerçekten? Adamlar satılmış vatanı kurtarmaya çalışıyorlar. Bulaşmayın bize diyorlar yanlış mı yapıyorlar yani?
Evet. Satmasalardı. Senin baban evi sattığı zaman evi satın alan adamı döverek evden çıkarmaya mı çalışıyorsun sen?

Bazı füzeler katmanı aştı. Savunma bakanlığı binasını vurdular. 100 tane atıyorsa 5 tane içeri giriyor. Bildiğim kadarıyla belirli aralıklarda offline oluyor. Ne olacaksa orada olur.

İsrail üstüne birçok komutanı bombaladı. MOSSAD iyi çalışmış.
İki seçenekleri var ya durmadan bu şekil devam edecekler ki birçok şehri İsrail kaybetti. Ya da Filistinliler duracak, eğer dururlarsa İsrail her tarafa kadar yürür.

Evet. Satmasalardı. Senin baban evi sattığı zaman evi satın alan adamı döverek evden çıkarmaya mı çalışıyorsun sen?
Dediğimi anlamadınız sanırım sert bir cevap verdiniz. Vatanı satan hüküme, Hamas değil yanlış mıyım? Hükümeti de halk başa getirdi.

Hiç alakası yok. Direktifle terör saldırısı yapan bir grup işte. Filistin halkının içinde kamufle oluyorlar, ne Filistinli ne İsrailli sivil ölümleri umurlarında bile değil.

Sivil yerleşimlere roket yağdıran bir yapıyla, Filistin'i kurtarmak çok alakasız şeyler.

Sana Afrin'den roket atılınca pis teröristler, Hamas senin sevmediğin ülkenin sivillerine yüzlerce roket atarken siyasi parti/direnişçi öyle mi?

Yanlış biliyorsunuz. Kodlama sistemi geliştirildi ve milyon dolarlık değil 50.000 dolarlık füzeler kullanılıyor.

Bir füzeye milyon dolarlar harcanacağını düşünmediniz umarım? Toplam maliyet miktarı milyon dolarları aşıyor.

Belki ben müslüman değilim. O adamlar neden benim din kardeşim oluyor? Ben mesela müslüman değilim diyelim. Çocuğum askerlik yapıyor ve din kardeşi diye Filistine gidiyor.
Kafa yorarsan baş edemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı