İsrail'e atılan füzeler imha edilirken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi ülke bütünlüğü için mücadele ediyorlar.
Onlar kendi ülke bütünlüklerini satalı çok oldu. :D Kendi geleceğini düşünmeyen bir millet için de ülke olarak hem ekonomik hem siyasi durumun kötüyken ortaya atılmak hiçbir getiri sağlamaz. Bak bu fotoda solda olan hangi ülke vatandaşı, en sağdaki hangi dinden? Yabancılara toprak satışının her zaman büyük götürüleri olur, bununla ilgili çok güzel sunumlar yapılıyor yıllardır bazı derneklerin gençlik kollarında.

Screenshot_9.png

Yancı falan değilim. Müslümanların ve Filistin'in izzeti için mücadele eden insanlara terör örgütü demeyeceğim.

Önceki mesajlarımı okuyup gelin lütfen. İsrail halkı hakkında ne dediğimi bilmeden bu kadar önyargı, gereksiz.

Elbet oraya da bir gün yardım gidecek.

Filistin savunuculuğu yapıyorum, evet. Kendi ülke bütünlüğü için mücadele ediyorlar.
Hocam, Filistin'in Doğu Türkistan'da katledilen Türkler için "Kendi iç meseleleri, biz karışmamalıyız" derken iyi oluyor da, sonradan kendileri böyle bir şey yaşayınca herkesten yardım bekledikleri zaman insanların yardım etmemeyi istemesi bence gayet normal.

Yancı falan değilim. Müslümanların ve Filistin'in izzeti için mücadele eden insanlara terör örgütü demeyeceğim.

Önceki mesajlarımı okuyup gelin lütfen. İsrail halkı hakkında ne dediğimi bilmeden bu kadar önyargı, gereksiz.

Elbet oraya da bir gün yardım gidecek.

Filistin savunuculuğu yapıyorum, evet. Kendi ülke bütünlüğü için mücadele ediyorlar.
Bari kendinize Müslüman demeyin. Sizi böyle bilmezdim, gerçekten yazık. Aynen insanları katleden bir kurtuluş örgütü öyle mi? Oraya asla yardıma gidilmeyecek. Biz laik devletiz. Benim askerim Arap çölleri için ölmeyecek.

Başkomutan Atatürk - Posts | Facebook

Satarken bana mı sordular?

Toprak satan insan sayısı sadece %10 :). O dönem Filistin halkının nüfusuna da bakmak lazım. %10'luk kesim için %90'lık kesimi karşınıza alıyorsunuz ya. Vallahi bir şey demiyorum.

Tam olarak ne zaman? Çin ile daha büyük anlaşmalar yapıldıktan sonra mı? Çinli markalar bir sürü fabrika kurduktan sonra mı? Hiç sanmıyorum.

Her oluş bir zamana kaydedilmiştir. Oranında zamanı gelecek elbet.

Onlar kendi ülke bütünlüklerini satalı çok oldu. :D Kendi geleceğini düşünmeyen bir millet için de ülke olarak hem ekonomik hem siyasi durumun kötüyken ortaya atılmak hiçbir getiri sağlamaz. Bak bu fotoda solda olan hangi ülke vatandaşı, en sağdaki hangi dinden? Yabancılara toprak satışının her zaman büyük götürüleri olur, bununla ilgili çok güzel sunumlar yapılıyor yıllardır bazı derneklerin gençlik kollarında.

Eki Görüntüle 1019868
Anlatamadığımı anlatmışsınız hocam. Helal olsun. Sonunda sizinle bir konuda anlaşabildik :D

Toprak satan insan sayısı sadece %10 :)
Kalanın %80'ini de savaşlarda kaybettiler. Türkiye Suriye'ye, Irak'a girsin. 82 Musul 83 Kerkük diyorsunuz ya. İşte İsrail zamanında kendine saldıran 6 Arap ülkesine karşı bunu fiili olarak yaptı. Kazandı, topraklarını aldı. Senin yapmak istediğin şeyi onlar geçmişte yaptı.

Bari kendinize Müslüman demeyin. Sizi böyle bilmezdim, gerçekten yazık. Aynen insanları katleden bir kurtuluş örgütü öyle mi? Oraya asla yardıma gidilmeyecek. Biz laik devletiz. Benim askerim Arap çölleri için ölmeyecek.

Eki Görüntüle 1019871

Bir şey demeyeceğim size. Filistin isterse 10 kere kaybetsin. 11. kere de kazanacak. İsterse 50 kere kaybetsin, 51.kere de kazanacak. Bugün kaybetse yarın kazanacak. Yardıma gitsek de gitmesek de.
Yardıma gitmemiz, bu kazanma sürecini erkene alır ve tarafımızı belli eder. Fakat sonuç aynı, Filistin kazanacak. :)

Ama bu gidişle "hükümet" zorla yaptıracak. Önce olan bir olay yüzünden Tsk'da karşı çıkacak kimse de kalmadı.

Dalga mı geçiyorsun?
Kim diyor ordu oraya gidecek diye?
Ancak ülkeler birleşirse bir konsey oluşturulur. Her ülke asker sevk eder olursa böyle olur. İşin mantıklı olanıda budur her açıdan.
Bu iş masada çözülür.
Hükümet zorla yaptıracakmış, peh.

Bir şey demeyeceğim size. Filistin isterse 10 kere kaybetsin. 11. kere de kazanacak. İsterse 50 kere kaybetsin, 51.kere de kazanacak. Bugün kaybetse yarın kazanacak. Yardıma gitsek de gitmesek de.
Böyle giderse asla kazanamayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı