İsrail'e uygulanan boykot ne kadar faydalı?

Ben Filistin'e kimse yardım etmesin diye bir şey demiyorum, insanlar hem Filistin'e hem İsrail'e destek vermek yerine sadece Filistin'e destek veriyor, Hamas yüzünden ölen bir sürü İsrailli çocuk onları unutuyorlar.
Savaşta kazanan olmaz. İki tarafa da yardım etmek gerekiyor ama İsrail her açıdan daha güçlü. İstese kendi ülkesini koruyabilir ama Filistin öyle değil. Veya öyle yada böyle insanların bu bitmeyen savaşlarında umarım daha çok çocuk kaybetmeyiz.

Ne kadar saçma yorumlar, "dev şirket sen boykot etsen ne olur etmesen ne olur?" Bu nasıl bir cevaptır. Önemli olan şirketin batması vs değil zaten. He batırabiliyorsan batır zaten ama bunun temel amacı senin karakterindir.

Sana ana bacı söven birine para yedirtmezsin diye umut ediyorum. Veya Türkleri yok sayan oyun şirketlerine para yedirtmeyebilirsin. Bu durum şirketi zarara uğratmak için veya senin karakterin gereği yapılan bir şey. Filistin veya İsrail, ikisi de gram umurumda değil. Ancak boykot edenlere saygı duyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsrail asıl kendisi diğer ülkelere Türkiye dahil boykot uyguluyor. Mallarını bize artık satmıyorlar mesela? İsrail'e yapılan boykotların ise onlara 1gr zararı yok.

Geri
Yukarı