ISS önerisi

k4moncik

Hectopat
Şu ana kadar Netspeed kullanıyordum pingim oluyordu Valorant'ta 32 ms gibi, 86 lira ödediğim için umurumda değildi ancak bugün 124 liraya çıkartmışlar sanırım, TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum sizce nasıldır? Yakınımda kullanan çok fazla kişi var Valorant'ta 19 ms alıyorlar.
Altyapı değerimde böyle. Ne kadar hız alırım?
1654090096464.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1405934

TurkNet'i seçeceğim galiba.

Üst sokakta var ancak bizim bina ve yan iki binada VDSL diye biliyorum.
Varsa hiç düşünme, ben vdsl kullanırken haftada bir iki giderdi papaz olurdum müşteri hizmetleriyle, şimdi fiber var neredeyse hiç kopmuyor ve 50 mbit download 8 mbit upload 120 TL TTnet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet de Turk Telekom altyapısından VDSL hizmeti verebiliyor ama VDSL için kablonete geçilmez, kablonet cazip kılan şey kendi altyapısı olması onun dışında dediğiniz gibi TurkNet.
Ayrıca, boşta port var mı yok mu kontrol edin, açıkta kalırsınız falan sonra üzülmeyin.

Varsa hiç düşünme, ben VDSL kullanırken haftada bir iki giderdi papaz olurdum müşteri hizmetleriyle, şimdi fiber var neredeyse hiç kopmuyor ve 50 Mbit download 8 Mbit upload 120 TL TTNET.

Taahhütten dolayı Türk Telekom'a geçmek istemiyorum.

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. sonucu paylaşırmışsınız?

Bufferbloat Test by Waveform test sonucunu paylaşır mısınız?

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınızı sorgulayınız.(Fiyat Link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.

1654091290698.png

1654091417383.png

Kablonet de Türk Telekom altyapısından VDSL hizmeti verebiliyor ama VDSL için Kablonet'e geçilmez, Kablonet cazip kılan şey kendi altyapısı olması onun dışında dediğiniz gibi TurkNet.
Ayrıca, boşta port var mı yok mu kontrol edin, açıkta kalırsınız falan sonra üzülmeyin.

Dediğiniz gibi boş port yok. Direk ADSL öneriyor. Netspeed'i kapatıp direk aynı porttan TurkNet'e geçebilir miyim?

Geri
Yukarı