İşsiz Kuyruğu 600 Metre'yi Buldu

İşsizliği önlemek için neler yapabiliriz, bunu düşünmek lazım. İşsiz çok diye söylenmek kolay.
Forumda keşke olmasanız diyorum. Hiçbir düşünceniz mantıklı değil. Buna mı şükür? Bak Amerika'ya, Almanya'ya. Birim 30-40 birime aldığımız şeyi adamlar 4 birime alıyor.
Hayır, adam ironi yaptığını sanmış. Sen de ironiyi gerçek sanıp cevap vermişsin. İkinizin de birbirinizden farkınız yok.

İşsizliği önlemek için neler yapabiliriz, bunu düşünmek lazım. İşsiz çok diye söylenmek kolay.

Hayır, adam ironi yaptığını sanmış. Sen de ironiyi gerçek sanıp cevap vermişsin. İkinizin de birbirinizden farkınız yok.
Biz vatandaş olarak pek bir şey yapamayız. İsyan edenlerin sonu Silivri oluyor. Şimdilik bize düşen vazife, çevremizi mevcut problemlerin sorumlusunun neden iktidar olduğunu hakkında bilinçlendirmek.

Aslında doğru söylüyorsun her şeyi hükümetten bekliyoruz ama bizim insanımızda suçlu hatta devletten daha suçlu ucuza göçmenleri çalıştırıp paralarını yiyorlar bizim insanımızda iş bulamıyor haliyle.
Maalesef suçlu hükümettir. Düzgün göçmen politikası ve ekonomi politikası gütmediler. Torpil kısmına girmiyorum bile.

Yalakalık ile lüks içinde yüzüp pudra şekeri şakası yapabilenler en az diğer unsunlar kadar suçludur.

Bu işsizlik için bahane değildir, körü körüne oturup izlemektir. Saygılar ve uyanmanız dileğiyle...

Biz vatandaş olarak pek bir şey yapamayız. İsyan edenlerin sonu Silivri oluyor. Şimdilik bize düşen vazife, çevremizi mevcut problemlerin sorumlusunun neden iktidar olduğunu hakkında bilinçlendirmek.
Anlayanlar şimdiye kadar anlardı hocam. Kalanlar idrak etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Maalesef suçlu hükümettir. Düzgün göçmen politikası ve ekonomi politikası gütmediler. Torpil kısmına girmiyorum bile.

Yalakalık ile lüks içinde yüzüp pudra şekeri şakası yapabilenler en az diğer unsunlar kadar suçludur.

Bu işsizlik için bahane değildir, körü körüne oturup izlemektir. Saygılar ve uyanmanız dileğiyle...
2023'te olanları izleyeceğiz hocam. Ben şimdiden cipsimi kolamı hazırladım. 2023'te televizyonun başından ayrılmayacağım çünkü. :D

2023'te olanları izleyeceğiz hocam. Ben şimdiden cipsimi kolamı hazırladım. 2023'te televizyonun başından ayrılmayacağım çünkü. :D
Malum parti kaybederse sokakları kan gölüne çeviririz diyen bir kitle var. Devletin gücünü fark edememiş ve farkında olamayacaklar; öyle ki bazı şeyleri insanların gözüne sokup bazı şeyleri silerek bunu yapacaklarını sanıyorlar.

Yanılıyorlar. Aynı şekilde suspus kudurmalarını izlemek istiyorum. Bakalım ne olacak, zaman gösterir.

Geri
Yukarı