İştahsızlık nasıl atlatılır?

Daha fazla  
Boyum 1.91 kilom 75 en az 85 olmak istiyorum ama iştahım olmadığı için yemek yiyemiyorum, nasıl iştah açabilirim veya nasıl kilo alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Hareketlilik az ise, bünye yakmıyorsa kısacası doğal olarak iştahın azalması muhtemel.
Sigara kullanıyor iseniz, en azından sık sık içiyorsanız biraz daha azaltın. Etkisi olacaktır.
Çok iştahınız olmasada ara ara kuruyemiş veya meyve tartaklamaya çalışın.

Merhaba,
Hareketlilik az ise, bünye yakmıyorsa kısacası doğal olarak iştahın azalması muhtemel.
Sigara kullanıyor iseniz, en azından sık sık içiyorsanız biraz daha azaltın. Etkisi olacaktır.
Çok iştahınız olmasada ara ara kuruyemiş veya meyve tartaklamaya çalışın.
Her gün spor yaparım ve sigara içmiyorum. Yemek yemek benim için bir zorunluluk gibi karnım gurlar ama yemek yemek istemem.

Uyandıktan sonra 1 su bardağı su iç, ve kardiyoya başla boş mide ile. Sabah kardiyosu sadece zayıflamaya yaramıyor ciddi bir şekilde iştah açıyor, sabah kardiyosu yaptığım günler 5000 Kaloriye kadar rahat bir şekilde alabiliyorum vücuduma. 30 Dakika yeterli olur.

Eğer 30 Dakikanın sonunda aç hissetmiyorsan daha fazla yap, ve bir sonraki gün tempoyu biraz daha arttırıp 30 Dakika da acıkacak şekilde ayarla tempoyu, ben her sabah kardiyosu yaptığımda sonlara doğru feci bir açlık gelir. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı