İstanbul depremi ne kadar şiddetli olur?

7-8 arasında bir değer olacağını söylüyor uzmanlar. Her halükarda çok kötü şeyler olacak o gün İstanbul da olmak istemem. Eğer göstermelik yerine gercek önlemler alınmazsa Türkiye o gün kalp krizi geçirecek.

Alttaki iki videoya bakılacak olursa depremin en iyi ihtimalle 7 şiddetinde olacağını ve bir sürü vatandaşımızı ne yazık ki kaybedeceğimizi söyleyebiliriz. Açıkçası ben sırf bu nedenden ötürü İstanbul'da doğru düzgün kalmak istemiyorum son yıllarda, kimse bu konuyu gündeme taşımasa da birileri taşımak zorunda! Ülke gündemi her gün meşgul farkındayım ama hiç vakit kaybetmeden, hemen şimdi önlem alınması gerek. Her mahallenin en azından bir tane toplanma alanı olsun park falan yapmayın oraya AVM dikmeyin, bomboş arazi olsun. Videoları bırakıyorum fakat ikinci video İstanbul'da yaşayan hassas kişiler için pek iç açıcı olmayabilir, uyarayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı