İstanbul depremi ne kadar şiddetli olur?

Bu büyük deprem olursa başta azerbeycan olmak üzere bir çok ülkede yardım eli uzatacaktır muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizde oturmuyoruz ama teyzemlerin evi inşallah çökmez😶
Tedbir alınmazsa durum değişmez gibi duruyor. Devletin tek yaptığı aynı şeyi tekrarlayıp farklı sonuç beklemektir. Kentsel dönüşüm çok az. Önceden ağır depremler gördük ama ders almadık. Tabiat dersi ağır biçimde verecek.

Dünya tarihinde 9-10 gibi rakamlarda çok az deprem yaşandı. Türkiye'de nasıl 9'luk deprem olsun?
Farkındaysanız çok az yaşandı diyorsunuz ama hiç yaşanmadı demiyorsunuz. Çünkü diğer ülkelerde yaşandı. Türkiye'de yaşanmayacağının garantisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tedbir alınmazsa durum değişmez gibi duruyor. Devletin tek yaptığı aynı şeyi tekrarlayıp farklı sonuç beklemektir. Kentsel dönüşüm çok az. Önceden ağır depremler gördük ama ders almadık. Tabiat dersi ağır biçimde verecek.

Onun evi de İstanbul'da değil ama evleri bir garip biraz sert yürü evde yer titriyor zıplayınca bina sallanıyor anlamadım benden başka kimsede takmıyor beni üzen bu.

Bu büyük deprem olursa başta azerbeycan olmak üzere bir çok ülkede yardım eli uzatacaktır muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İsrail gerçekten iyi ilişkilerimizin olduğu harika bir devlet. Muhabirinde dediği gibi dost kötü günde belli olmuş İsrail hemen yardım teklifinde bulunmuş.

İsrail gerçekten iyi ilişkilerimizin olduğu harika bir devlet. Muhabirinde dediği gibi dost kötü günde belli olmuş İsrail hemen yardım teklifinde bulunmuş.
Şuan olsa belki yardım etmezler ama bir çok kişinin hakaretler edip dalga geçtiği yunanistan bile yardım teklif etmiş.

Şuan olsa belki yardım etmezler ama bir çok kişinin hakaretler edip dalga geçtiği yunanistan bile yardım teklif etmiş.
Medyaya yansımasa da İsraille Türkiyenin ilişkileri her daim çok iyi olmuştur. Aramızı kötü gibi gösterenler oy toplama derdinde ki belli başlı bir kesimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı