İstanbul Sözleşmesi Feshedildi ve Merkez Bankası Başkanı Görevden Alındı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülke yönetiminin sadece partiler ile yapılacağını zanneden bir şahıs. Atatürk'ün Kur'an tefsiri yaptırdığını bilmeden dinsiz damgasını vuran kişilik. Makarnasını ve kömürünü verseniz sizin partinize oy verecek bir "seçmen". Kömür ve buzdolabıyla uzay gemisi yapıp aya git, ne bu dışa bağımlılık?

Yanıt vermeyiniz.

Hocam eleştirenler suçlu zaten hep. Ya a partisindensin ya da teröristsin gibi bir kafaları var şu Arjantin'de ki bir partinin seçmenlerinin. Orta yol yok nedense hep Arjantin eleştirmenleri suçlu. Yöneticilerinde hiç ama hiç suç zerreciği bile yok (!). Bir de Arjantin de kadın tecavüzlerine bir kılıf uydurmuşlar. O saatte orada ne işi var? Neden mini etek bikini giyiyor diye? Bak sen yaratıcının işine. Bu Arjantin'deki a partisinin seçmeni ne hikmetse ülkenin orta yaşlı ve yaşlı kesimini oluşturuyor. Neden ise Z kuşağından pek fazla kişi yokmuş. Acaba neden? Çok merak ettim.

Seni gerçekten takdir edip dediklerine de aynen katılıyorum. Doğruları püskürmüşsün resmen. Bu arkadaş gibi zihniyete sahip kişiler yüzünden geldiğimiz duruma bak ya. Bunları bile açıklamak durumunda olmak kadar kötü bir şey yok.

Hocam bence doğru bir karar. Sebeplerinin doğruluğunu bilmiyorum ama İstanbul sözleşmesinden çok daha iyi bir sözleşme çıkabilir. Çünkü İstanbul sözleşmesini arkasına alarak masum insanlara iftira atan, ve haberlerde çıkınca "Vay be pisliğe iyi olmuş" dediğimiz ama sonra iftira olduğu ortaya çıkınca kimsenin bir şey yapmadığı bir olaya dönüşüyordu. Tabii ki gerçekten şiddete uğrayan kadınlar için çok iyiydi ama "Bana ayakkabı almadı ondan beni taciz etti dedim" diyenlerinde çok işine geliyordu. Bence iyisi oldu. Kadına şiddet için daha iyi bir sözleşme olabilir, ama bunu sadece "kadınlar" için yapmak doğru olmaz bence. Çünkü erkeğe şiddet haberi görünce " Haketmiştir ya " ve benzeri konuşanları gören şiddet gören adamı ne kadar etkileyeceğini siz düşünün. Belki de kadın erkeğin canını aldı ama o bile yine umurlarında olmuyor. Yani ortada bir can var. Ne erkek olsun ne kadın olsun ne hayvan olsun. Mor çerçeveli arkadaşları da zaten anlamıyorum. Kadına şiddete hayır diyor sonraki tweet'i "Mafya babasından dayak yemek mi " falan oluyor. Benim düşüncelerim böyle. Bana karşı düşünceniz varsa belirtin. Seviyeli bir şekilde tartışabiliriz.

Ne yani? Birisi mini etek giydi diye ona tecavüz edilme hakkı mı var?
Kadınla erkek asla eşit olamaz ve asla olmayacak, erkek her zaman güçlüdür! Bunun en resmi kaynağıda erkeğin 7 ay kas çalışıp gergedan gibi olmasıyken kadının pek değişmemesidir.
Güçten tek kastın fiziksel. Sana göre fiziksel olabilir.
Sana hoş olmayan şeyler söylerdim ama, ban yemek istemiyorum. Zihniyete bak.

@windows 95 lol Hocam bunu söylemek bana düşmez ama o iş öyle olmaz ki. Önemli olan karşı tarafın ne giydiği değil senin ne düşündüğündür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…