Merkez Bankası Başkanı: Türk lirası aşırı değersiz!

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal 2020 yılının son enflasyon raporu toplantısında konuştu. Merkez, yıl sonu enflasyon tahminini yüzde 8.9’dan yüzde 12.1’e yükseltti. Başkan Uysal döviz kuru ilgili sorulan bir soruya, “Döviz kurunun seviyesi ile ilgili bir hedefimiz yok.” yanıtını verdi.

Merkez Bankası Başkanı Uysal'ın "Türk lirasının oldukça, aşırı değersiz bir noktada olduğunu değerlendirebiliriz. Bizim döviz kurlarını hedefleme gibi bir duruşumuz yok" açıklaması sosyal medyada tepkilerin odağı haline geldi...

Kaynak - 1

Kaynak - 2

Ya maaşlı trollsün -ki o zaman cidden işini layığıyla yapıyorsun, tebrik ederim- ya da cahilsin. Evet, dümdüz cahil bir adamsın. O zamları da market lobileri falan yapıyordur sana göre. Göz göre göre çöken bir ekonomi ve toplum var, yine de savun.

Niye Technopat'a yeni katılan ve mesaj atan herkes troll mü oluyor?

Ya maaşlı trollsün -ki o zaman cidden işini layığıyla yapıyorsun, tebrik ederim- ya da cahilsin. Evet, dümdüz cahil bir adamsın. O zamları da market lobileri falan yapıyordur sana göre. Göz göre göre çöken bir ekonomi ve toplum var, yine de savunuyorsun.

Maaşlı troll olsaydım bilgisayarımın ekran kartı Intel HD Graphics 620 olmazdı herhalde...

Ya maaşlı trollsün -ki o zaman cidden işini layığıyla yapıyorsun, tebrik ederim- ya da cahilsin. Evet, dümdüz cahil bir adamsın. O zamları da market lobileri falan yapıyordur sana göre. Göz göre göre çöken bir ekonomi ve toplum var, yine de savunuyorsun.

Senin bu dediklerini Ekrem İmamoğlu, gazi yakınına da demişti ve üstelik tehdit etmişti!

Ekonomi sadece patates soğanla veya kurla yapılmaz!
Ekonomiden bir şey anlamayan gençliği böyle saçma sapan yalanlarla kandırıyor.
Neyle yapıldığını söyle de aydınlanalım.

Senin bu dediklerini Ekrem İmamoğlu , gazi yakınınada demişti ve üstelik tehdit etmişti !
Konuyu Ekrem İmamoğlu'na getirmesen şaşardım zaten, klasik.
Ekrem İmamoğlu gazi yakınına ekonominin kötü olduğunu mu söylemiş? Vah vah, ne üzücü.

Maaşlı troll olsaydım bilgisayarımın ekran kartı Intel HD Graphics 620 olmazdı herhalde ...
Peki ekran kartınızın HD Graphics 620 olmasının sebebi ne?
Atatürk resmi koyan yabancı isimli şahıslardan daha klasik olmadığı kesin !
Ne kadar kötü ve acınacak durumdasınız... Vuracak yer bulamıyorsunuz çünkü haklı olduğumuzu bile bile malum kişileri savunmaya devam ediyorsunuz. Çok merak ediyorum salak bir insan olarak yaşamayı neden bu kadar çok seviyorsunuz :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı