İstanbul Sunucularında Yüksek Ping

Bak dostum 3-5 ping hiçbir oyunda fark yaratmaz 5 ms ile oynayan ile 15 ms ile oynayan adam hemen hemen aynı oyun akışı ile oynar, Türk Telekom'u arayıp şikayet etsen bile seni umursayacaklarını sanmıyorum

Bak dostum 3-5 ping hiçbir oyunda fark yaratmaz 5 ms ile oynayan ile 15 ms ile oynayan adam hemen hemen aynı oyun akışı ile oynar, Türk Telekom'u arayıp şikayet etsen bile seni umursayacaklarını sanmıyorum.

Yalnız 6ms fark var ve normalde benim 9ms ile oynamam gerek. İnsanda insana değişir. Ben ne kadar düşük o kadar iyi kafasındayım.

Sorun olarak saymazlarsa kafalarına iki şlak atarız. Beyinleri yerine gelirde gibirnette ping düştü mü?
Turktelekom ve Türknet ile Kayseri'den İstanbul'daki sunuculara 30-32 MS ile bağlanabiliyordum. Gıbırnet'e geçince aynı sunucularda 21-23 MS arasında sabit ping değerim var. Valve viena sunucusunda 50-55 MS ile bağlantı sağlıyorum. Beklediğimden çok daha iyi değerler. VDSL bağlantı sağladığımı belirtmeliyim.

Bak dostum 3-5 ping hiçbir oyunda fark yaratmaz 5 ms ile oynayan ile 15 ms ile oynayan adam hemen hemen aynı oyun akışı ile oynar, Türk Telekom'u arayıp şikayet etsen bile seni umursayacaklarını sanmıyorum.

Sizin gibiler yüzünden hiçbir ISS pingi sallamıyor bir kaçı dışında evet 3 5 ms çok farkeder bana göre bu seni alakadar etmez.
Fiber kullanıyor. LoL'de 11 ping alıyor. Valorant 8-11 arası alıyor.

Bursa'da ise gayet iyi LoL 8ping ekliyor rekabeti korumak için bursa-İstanbul 3ms alınabilecek en iyi değer.

Geri
Yukarı