İstanbul'da PC tamircisi

John Worthy

Kilopat
Arkadaşlar, CS:GO'da ekran donuyor. Bu hardware kaynakli mi diye bir bilgisayarciya goturmek istiyorum ama neresi var, bir bilgisi olan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla yapmayın, oyunda MSI Afterburner ile açıp tüm değerlerinizi kontrol edin. Bir sebebi olmalı. Donma derken, sorununuzu tam olarak anlatırsanız buradan çözebilirsiniz.
Ustam bunu yasayan bir suru insan var sanirim. Oyunu oynarken arada ekran donuyor ama karakteri oynatabiliyorum ates edebiliyorum kisacasi herseyi yapabiliyorum. Sadece ekran donuyor. Mecburi Task Manager'i acip kapatmam gerekiyor. Bir arkadasim diyor ki abi senin PC'in gitmis eskimistir. 2019'da aldim.
Intel Core i9 9900KS 4.00 Ghz 8 Çekirdek 16MB 1151p v2 14nm İşlemci
Asus ROG Z390 Maximus XI Hero 4400mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1151p v2 ATX Anakart
Kingston 8GB HyperX Predator 4000mhz CL19 DDR4 Ram (HX440C19PB3/8)
Microsoft Windows 10 Pro İngilizce Oem 64 Bit İşletim Sistemi (FQC-08929)
Asus ROG Ryuo RGB 240 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu
Asus GeForce RTX2080Ti ROG Strix O11G Gaming OC 11GB GDDR6 352 Bit Ekran Kartı
XPG 1TB AS40G RGB Okuma 3500MB-Yazma 3000MB M.2 SSD (AS40G-1TT-C)
CoolerMaster MasterCase H500 750W 80+ Tempered Glass RGB USB 2.0 ATX Mid Tower Kasa

Sistem bu. Suana kadar herhangi bir oyunda sorun yasamadim CSGO yeni yeni yapmaya basladi bunu. Arkadas diyorki ya PSU yada GPU bozuk abi. Ben de diyorumki: Aga bozuk olsa RDR 2 Metro Exodus vs vs nasil yuksek FPS'lerde calistirsin. Yani su CSGO'nun ekran donmasi sorununa cozum bulduk mu butun dunya faydalanicak.

Beyler bir de radyo komutlarindan ses gelmiyor. Onemli olan oyun degil onemli olan neden calismiyor aga neden? Acaba bunlarin item'in kalitesiyle alakasi var mi?

Oyundan kaynaklanan bir sorun vardır belki. İlk olarak en basitinden oyun dosyalarını doğrulayın.(cfg yedek alın) oyunun kendi güncellemesinden kaynaklı da olabilir.

Geri
Yukarı