İstediğimizi mi yoksa istenileni mi yapıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@bakaykutçum Konuyu okudum, merak etme. Ama görüyorum ki okumanda sorun olduğu gibi anlamanda da sorunlar var. Git din felsefeni farklı forumlarda yap.
Seni kale bile alamıyorum yazık gerçekten. Konuyu takipten çıkıyorum kendi aranızda tanrının ne kadar da olmadığını söyleyip eylenin buna karşı çıkanlara da tavır alının ben teknoloji konularına bakarken.
Konu aç dememde neyi inkar ettim acaba? Rahat ol açıklama yapamayacağını kendinde biliyorsun.

[BGCOLOR=rgb(254, 254, 254)]4) Sana başka konu aç diyen kim mesajlari hiç mi okumuyorsun?[/BGCOLOR]
[BGCOLOR=rgb(254, 254, 254)]Alıntı mı yapayım hepsini ? Beni yıldıramazsın içi boş beynin ve mesajlarınla biz çok ateist gördük çoğuna da anlattık sen rahat ol aslanım hadi güle güle. Bu da vallaha sondu yeter.[/BGCOLOR]

Bigbang, evrenin oluşması, dünyanın oluşması, suyun oluşması, tek hücreli canlıların oluşması, çok hücreli canlıların oluşması ve insan. Daha sonrasına girmeyelim.

Bigbang oluştu nereden ve neden oluştu apayrı bir konu fakat bunun bizim irademizin dışında olduğu konusunda hemfikirizdir.
Aynı şekilde dünyanın oluşması, suyun oluşması sonrası aynı şekilde irademiz dışında.

Belirli koşullar sonucu canlıların oluşması ve küçük canlılardan milyarlar sonra kompleks canlıların oluşması.

Bunlar hep bizim irademiz dışında.

Bunları sorgulayan canlılar ortaya çıkıncada işte :D Sonuç.

@bakaykutçum Konu aç dedim açmadin ısrarla burada yazmaya devam ettin. Klasik dinci mesajı attin yine hakaret ediyorsun bir de neyse ayni üslup ile cevap vermeyeceğim. Bunu dedin evrimi çürüttün bravo zeki müslüman seni, istediğin kadar inkar edin gerçekler değişmiyor. Sen kendini avutmaya devam et, burada bilgisiz biri varsa o da sensin.

Din konuya sen alet ettin biz değil daha konuya attığın ilk mesaji bile bilmiyorsun.

Sen bizi kâle alsan ne olur almazsan ne olur.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı