itopya.com rezil bir firmadır!

Piyasanın 150₺ altıydı çünkü 150₺ az para değil %10'dan fazla.
Hocam çok belirli ürünlerde Amazon Prime sürekli indirim yapıyor. Benim yok alsam güzel olur aslında ama beş kuruş param kalmadı. Ben İtopya'dan RAM aldım. RAM gelmedi. İade ettim amazondan aldım. Aynı RAM'i 15 TL ucuza aldım.

Daha önce sizlere itopya.com'un rezil olduğunu söylemiştim. Bir daha alışveriş yapmayacağım demiştim. Ne oldu? MSI MAG 550M Mortar'da indirim oldu, dayanamadım aldım. Her şeyi delillendirerek anlatıyor olacağım.
İtopya'nın ürünleri kargoya vermiş gibi yapıp vermediğini öğrendim. Yani sitede kargoya teslim edilmiş gözüküyor ve kargo takip numarası oluyor, ancak linke tıkladığınızda içi boş UPS sayfası çıkıyor. Bunun üzerine UPS Kargo'yu arayarak durumu anlattım, ve sordum:"Elinizde paket var mı?" Dedim.
Gelen yanıt ise şöyle oldu:itopya.com ürüne barkod basmış ancak kargoya teslim edilmemiş. UPS'teki müşteri temsilcisi İtopya'yı aramamı ve kargoya acilen verilmesini istediğimi iletmemi istedi. Bunun üzerine daha önce de çok kez sorun yaşadığım için dayanamadım ve bi' sinirle aradım. Ancak mental olarak tam temsilci ile kavga etmeye hazırlanmışken sinirim geçti. Sinirimin geçmesinin sebebi mi neydi? Tam olarak buydu.

Eki Görüntüle 818207

40 kişilik sıradan İtopya.com'un kusursuz call Center'ı sayesinde sadece 47 dakikada ışık hızı ile ikinci sıraya geldim. Sonra bir anda bu ses geldi. Dedim "n'oluyoruz".

Geri aradım zaten fotoğrafta da 22 saniye olarak gözükmesi lazım, ve resmi tatil olduğu için hizmet veremiyorlarmış.(Bunu söyleyen de 16KB'lık koda sahip robot ses."Ben neden 47 dakika bekledim arkadaş?" Dedim ve sinirli sinirli oturdum PC'nin başına sonrasını biliyorsunuz zaten, buradayım.

itopya.com sattığı ürünlerin arkasında duramayan, 2021 yılında call Center'ında sadece tek kişi çalıştıran rezil bir firmadır. Alışveriş yapmanızı şiddetle önermiyorum.

Sonuna kadar haklısınız çok şımardılar bunları şımartan da yayıncılar oldu o kadar özensiz ve ilgisiz firma ki bu kadar popüler olmasına üzülüyorum.

Hocam çok belirli ürünlerde Amazon Prime sürekli indirim yapıyor. Benim yok alsam güzel olur aslında ama beş kuruş param kalmadı. Ben İtopya'dan RAM aldım. RAM gelmedi. İade ettim Amazon'dan aldım. Aynı RAM'i 15 TL ucuza aldım.

Amazon şu anda en kaliteli alışveriş firması ben buna inanıyorum siparişi veriyorsun ertesi gün kazasız belasız elinde.

Hocam. Nedir bu çektiğiniz. Hukuki yollara başvurma şansınız var mı?

İtopya'nin sorunu bu zatem BF'de 2 RAM ve 1 kasa aldim yaklasik 300 TL indirim vardi piyasaya gore. Geç gonderiyorlar ama gönderiyorlar bir magduriyet yasatmadilar.

Geri
Yukarı