İtopya dalga geçmeye devam ediyor

Amazon'dan alsan muhtemelen aynı sürede gelirdi, üründe sorun çıkarsa bu İtopya ile ilgili değil mouse üreticisi ile ilgili bir durumdur, İtopya sadece tedarikçi bir firma ama işini ne kadar yaptığı belli.

İndirimden kulaklık satın aldım, üç gün içerisinde geldi. Hangi şehirde oturuyorsunuz?
Dostum süre önemli değil, derdim gecikmesi değil. Bugün kargo ve stok hakkında yalan söylerler, yarın ayıplı-bozuk-yanlış ürün gönderirler. Şeffaflık yok. Ankara’da oturuyorum.

Dostum senin durumun daha ciddiymiş, bu nedir böyle? Bildiğin ayıplı, bozuk ürün göndermişler. Senin mahkemeye kadar yolun var 😅
Salla gitsin canım ne yapacağım. Fare de az çok bozuk da gene Razer Support ile iletişime geçtim, durum fiziksel, ışıklandırmada sorun var. Bir de monitör almıştım umarım ölü piksel yoktur. Umarım yoktur çünkü artık delireceğim. Adamlar nasıl kargoya veriyor, ya da Fatih Sultan Mehmed'in kullandığı şahi toplarına koyup adrese ekstra barutla yolluyorlar mı anlayamadım..

Salla gitsin canım ne yapacağım. Fare de az çok bozuk da gene Razer Support ile iletişime geçtim, durum fiziksel, ışıklandırmada sorun var. Bir de monitör almıştım umarım ölü piksel yoktur. Umarım yoktur çünkü artık delireceğim. Adamlar nasıl kargoya veriyor, ya da Fatih Sultan Mehmed'in kullandığı şahi toplarına koyup adrese ekstra barutla yolluyorlar mı anlayamadım..
Hahahaha, Fatih’in topları Fatih’in topları videosu aklıma geldi 😂

Yazı çok uzun geldi ve okumadım ama bir olay anlatıyım. Yazın monitör aldım 1300 liralık şu 144 HZ meşhur AOC monitörü. Ekran filmi kavrulmuş geldi ve iade etmeye çalıştım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 2 gün en az 7'şer saat harcadım ve internet sayfalarındakinin yanlış numara olduğunu ve Google'dan farklı bir numara bulup onu aradım. En az 1 saat bekleyerek her gün arayarak iade için bilgi almak için yırtındım. Sonra başardım ve nasıl iade edeceğimi öğrendim ve gönderdim. En azından iade ettiler ama yaklaşık olarak 30-40 gün içinde iade edildi. Ve yaz tatilinde kullanacağım diye aldığım monitörü Ağustos'un 20'sinde alabildim.

hocam benim konuya bi bak, ağlarsın. haline dua edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı