İtopya garanti süreci

Sagurata

Hectopat
Merhaba. İtopya'dan aldığım bilgisayarda 1 aydır ciddi sorun yaşıyorum. Bilgisayarın daha 1 yıl garantisi var. Ekran kartını söküp ayrı kutuya, bilgisayarın kendisini ayrı kutuya koydum. İki kutunun da içine faturayı ve PC'nin sorununu yazdım. Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Dostum İtopya ile uğraşma bence garantide yazan numarayı ara direkt garantiye yolla İtopya'ya yollarsan daha fazla beklersin.

İtopya'yı arayıp iade kodu isteyin. Sonra UPS Kargo'yu evinize çağırabilirsiniz ya da şubesine gidip teslim edeceksiniz kodu vereceksiniz gerisini onlar hallediyor.

Aynı süreci yakın zamanda ben de yaşayacağım, bitmek bilmeyen mavi ekran hatalarından dolayı.

Önce firmayı arayın, UPS kodu verecekler, onunla işlem yapın. Lütfen süreci adım adım paylaşın, bizler de yararlanalım. Umarım sorununuz çözlür.

Bu arada evet, ekran kartı ayrı kutuda gidip geliyor.

Aynı süreci yakın zamanda ben de yaşayacağım, bitmek bilmeyen mavi ekran hatalarından dolayı.

Önce firmayı arayın, UPS kodu verecekler, onunla işlem yapın. Lütfen süreci adım adım paylaşın, bizler de yararlanalım. Umarım sorununuz çözlür.

Bu arada evet, ekran kartı ayrı kutuda gidip geliyor.
Benimde oyun oynarken donuyor ve hiçbir işlem yapamıyorum.
Müşteri hizmetlerini arayın size kargo kodu verecek UPS'ye o kodu söyleyeceksiniz.
İtopya'yı arayıp iade kodu isteyin. Sonra UPS Kargo'yu evinize çağırabilirsiniz ya da şubesine gidip teslim edeceksiniz kodu vereceksiniz gerisini onlar hallediyor.
Arkadaşlar demin konuştum. Ürünü aldıktan 14 gün içinde gönderirsem kod veriyorlarmış. Ben
kendi istediğim kargo firmasıyla gönderebilirmişim (ücretli bir şekilde).

Son düzenleme:
Merhaba. İtopya'dan aldığım bilgisayarda 1 aydır ciddi sorun yaşıyorum. Bilgisayarın daha 1 yıl garantisi var. Ekran kartını söküp ayrı kutuya, bilgisayarın kendisini ayrı kutuya koydum. İki kutunun da içine faturayı ve PC'nin sorununu yazdım. Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun.

İtopya'dan sipariş edince sağlam gelmesini bekleme Technopat ve diğer forumlarda ya da şikaayet.com da ok şikayet var. Gözü kapalı mı sipariş verdiniz?

Geri
Yukarı