İtopya iade tutarını az gösteriyor

Ödemeyi yapsınlar ondan sonra aksiyon alırsın.

Şimdi yazdım tüketici hakem heyetine. Gönder dediğimde şikayeti gönderecek. Sizce napayım? Pazartesi müşteri hizmetlerinden sonra mı şikayet edeyim yoksa şimdiden şikayet etmiş olayım mı?

Edit: Şikayeti oluşturdum. Tüketici hakem heyetine şikayet ettim fotoğraflarla. Ayrıca Cimere şikayet edeyim mi?

Son düzenleme:
İadeyi bekleseydin yahu.

İptal edemiyor muyuz şikayeti tüketici hakem heyetinden? Niye bekleseydiniz dediniz de :D. Bana orada 507TL tutarında iade gözüküyor. Bundan şikayetçi oldum. 673TL ödemesini yaptıysam 673TL iade gözükmesi gerekiyor, iade tutarımı ödediğim miktarda istiyorum diye yazdım. Sonra şimdi iade talebini 507TL olarak kabul ettiniz vb durumlarla karşılaşmak istemedim. Alışveriş yaptığım günden beri o kadar çok sıktın yaşadım ki İtopya ile ilgili. Eğer pazartesi müşteri hizmetleri düzgünce anlatırsa o zaman bende şikayetimi geri çekerim. Şikayetimi geri çekebiliyor muyum?

Sen niye bakıyorsun oraya gelecek paraya bak asıl. Sistemsel hata da olabilir.

Neyse hocam artık yaptım. Eğer pazartesi olumsuz sonuç alırsam müşteri hizmetlerinden, süreci iptal ettirmem. Eğer kusura bakmayın düzelteceğiz derlerse, şikayeti iptal ederim. Süreç hızlansın. Beni uğraştıracaklar yine, bende erkenden uğraşmaya başlıyayım dedim. Sistemsel arıza onların suçu, ben sonuçta o ekranda iade tutarında ödediğim miktarı görmek zorundayım ve o işleme iade talebi vermek hakkım. Teşekkür ederim yardımınız için.

Geri
Yukarı