İtopya iade tutarını az gösteriyor

APlusMath

Decapat
İtopya'dan 599TL'ye MH650 almıştım. 12 taksit ile 673.95 TL'ye aldım. Bugün kargo geldi. Kargoyu almadım. İade kısmından iadeyi et diyorum. İade tutarı 507TL gösteriyor. Fotoğrafları koydum. 673.95TL'yi iade etmek zorunda diye biliyorum. Sorun nerede?

Dosya Ekleri

• iade tutarı.jpg
    iade tutarı.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 76
  • satın alınan tutar.jpg
    satın alınan tutar.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 74
İtopya'dan 599TL'ye MH650 almıştım. 12 taksit ile 673.95 TL'ye aldım. Bugün kargo geldi. Kargoyu almadım. İade kısmından iadeyi et diyorum. İade tutarı 507TL gösteriyor. Fotoğrafları koydum. 673.95TL'yi iade etmek zorunda diye biliyorum. Sorun nerede?
Şubeden alabilirsin.

İtopya'yla konuştunuz mu? Gerçi oranın müşteri hizmetleri telefonu açmamak ile meşhur. Eğer olurda görüşürseniz ve ayak diretirlerse elinizde fatura olduğunu ve ödediğinizi aynen almazsanız THH'ye gideceğinizi söyleyin.
bu adamlar kargoya öpücük vermiyor onlarda esnaf sonuçta
160 lira mi kargo tuttu diyorsunuz yani?😁😁😁

Gidiş geliş ücreti ülücü 50 TL tutar gerisini bilmiyorum.
O zaman kendiniz söylemiş oldunuz gereksiz yorum yaptığınızı.
İadelerde ücretsiz diye biliyorum. Böyle saçmalık olabilir mi? Hem iade edeceğim, hem de kargo ücreti ödeyeceğim. Kargo ücretsiz diye gönderiyorlar zaten. Bir çok kez hayatımda iade yaptım. Daha ücret ödemedim.
İadeler anlaşmalı kargolar aracılığı ile yapılır kargo ücreti ödenmez hocam.

Bir kere sana 673, 95 iade etmezler ürünün bedeli 600 TL bunun üzeri senin bankanın taksitten kaynaklı vade farkı 50 TL kargo ücreti desek geri kalan 43 TL'de hava parası.
Bir şey demeyip susmanız daha doğru olur anlaşmalı kargolara iade ücreti ödenmez.

Geri
Yukarı