İtopya Sahtekardır, Dolandırıcıdır!

Kargoya verdiler mi?
Az önce verdiler :) Tam 7 iş günü sürdü verilmesi. Yani 7 iş günü olan sözlerini neyse ki tuttular :) Sonra ise ürün 1-2 gün içinde elime ulaşacak ve elveda i5 3570K! :D

Bende de öyle yazıyor ama şu başlığa alayım seni :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz sakin olalım bende MSI X570 MEG Ace anakart aldım 02.06.2020 tarihinde halen gelen giden yok açıklama kısmında siparişiniz alındı yazıyor. Dün aramaya niyetlendim bekleyen 81 kişi deyince vazgeçtim. Hepsiburada danda Ryzen 7 3700X aldım. O da 4 Haziran'da elimde olacaktı. O işlemciyi de bekliyorum. Dün itibari ile küçük bir kargo işim vardı tam 1 saat bana sıra gelsin diye bekledim.

İtopya'nın tek sıkıntısı madem pandemi dönemi diye kargolama sürecinde sıkıntı yaşıyorsun 2 hafta boyunca cumartesi ve pazar izinleri iptal et sonrasında da yığılan siparişleri bir düzene sok ne sen müşterine rezil ol ne de müşteri parasını nakit ödediği ve günlerdir alamadığı ürünü için rezil olsun.

Yeni bi' İstanbul Bilişim olacak demiştik geçenlerde bu firmaya, haklıymışız.
Türkiye'de gerçekten tanına hatrı sayılır 3-5 firmadan birisiyken, kendi kendilerini yok ediyorlar. Anlamadığım şey şu; Bu firma nasıl sponsorluğa devam ediyor? Şu an V.O.K ve Enis Kirazoğlu'na sponsorlar. Yanlış biliyorsam da affediniz.

Son düzenleme:
Ne batması biraderim adam batacak olsa 7 gün 10 gün önceki siparişi kargolar mı Allah aşkına adamları telefonla arıyorsun tamam sorununu şu an çözemeseler bile bir muhattabın var asılsız şeyler yazıp forumu galyana getirmeyelim.

bende de öyle yazıyor ama şu başlığa alayım seni :)

Dün kargom Sakarya Merkez UPS şubesine geldi fakat kurye bugün dağıtıma çıkarmamış. Neden acaba? Bir de ne zaman geleceği konusunda tahminleriniz var mıdır?
Not: Sakarya'da oturuyorum.

Ben de 24 Nisanda 4.400 TL'ye sistem toplama başlığı açtım, İtopya'da yaşanan olaylar yüzünden beklemeye karar verdim. 1 ay bekledim bütçem 8.000 TL oldu. Geçen haftalarda 8.000 TL bütçe ile bilgisayar siparişi verecektim, bu sefer de tüm firmaların sorunlu olduğunu gördü ve tekrar beklemeye başlamadım. Bütçem 9.500 TL oldu hala bekliyorum. Bu gidişle sistem yerine araba alacağım.

Ben de 24 Nisanda 4.400 TL'ye sistem toplama başlığı açtım, İtopya'da yaşanan olaylar yüzünden beklemeye karar verdim. 1 ay bekledim bütçem 8.000 TL oldu. Geçen haftalarda 8.000 TL bütçe ile bilgisayar siparişi verecektim, bu sefer de tüm firmaların sorunlu olduğunu gördü ve tekrar beklemeye başlamadım. Bütçem 9.500 TL oldu hala bekliyorum. Bu gidişle sistem yerine araba alacağım.
İşini iyi yapan siteler çok hala. Hazır sistem almayacaksanız toplayabilirsiniz bence.

Dün kargom Sakarya Merkez UPS şubesine geldi fakat kurye bugün dağıtıma çıkarmamış. Neden acaba? Bir de ne zaman geleceği konusunda tahminleriniz var mıdır?
Not: Sakarya'da oturuyorum.
Bu sabah saat 9.49'da abim UPS Sakarya şubesine gidip kargomu almış. Akşam getirecek ve sonunda Ryzen'a geçişimi tamamlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı