İtopya Teknobiyotik Sinerji ve QP Bilişim Müşteri memnuniyeti

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim sitelerde güzel sistemler var. Ben daha önce hep kendim bizzat gidip Vatan mağazalarından sistem topladım. Şimdi ise bu sitelerde ki sistemlerden birini almak istiyorum ama daha önce internetten hiç alış veriş yapmadım alırsam süreç nasıl oluyor kargo elime sıkıntısız ulaşır mı vs. vs. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce Teknobiyotik'ten sistem de dahil olmak üzere birçok alışveriş yaptım, kargolamada hiçbir problem yaşamadım. Ancak garantilik bir durumum olmadı, olursa nasıl sonuçlanırdı bilemiyorum. Ayrıca incehesap üzerinden de alışverişlerde bulundum, aksaklık yaşatmadı onlar da.

Net QP Bilişim.Tüm süreç ile ilgili özellikle gidip konu açtım. Gerçekten hızlı ve ilgili ekibin güzel fiyatları bir araya gelmiş. İtopyada satış sonrası destek için Allah kolaylık versin.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim sitelerde güzel sistemler var. Ben daha önce hep kendim bizzat gidip Vatan mağazalarından sistem topladım. Şimdi ise bu sitelerde ki sistemlerden birini almak istiyorum ama daha önce internetten hiç alış veriş yapmadım alırsam süreç nasıl oluyor kargo elime sıkıntısız ulaşır mı vs. vs. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ben sistemimi Sinerjiden topladım. Ancak süreç olarak aceleci değilsen yani 1-2 günde elimde olsun demiyorsanız alabilirsiniz. Ben karşı tarafıda pek sık boğaz etmedim doğrusu ve gelecekse tam şekilde temiz gelsin dedim ve biraz bekledim işin doğrusu. Ama değdi beklememe. Kablolama vs kurulum herşey gayet olması gerektiği gibiydi. Tek eksi yanı MNG ile anlaşmalı olmasıydı. Ona da birşey diyemem tabii. Mng çalışanlarının sorumsuzluğu malum olduğundan gidip kendim teslim aldım ürünümü. Kargom gelmiş ama ne alametse bana ulaşmıyor 😁 Tavsiye ederim. Herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Keza fiyat olarak diğer tüm sitelere göre daha uyguna topladım. itopya, qpbilişim, inventus, teknobiyotik... Dediğim hususlarda size gerekli bilgileri geçtim.Kafanıza yatarsa artık. Herhangi bir durumda da mailden hızlı dönüş alabildim. Aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabilirsiniz.

Sadece Sinerji'den alışveriş yaptım bunlar arasından. PSU ve RAM siparişim vardı. Paketleme özensiz yapılmıştı açıkçası. RAM'i PSU kutusunun içine koymuşlardı. Herhangi bir sorun yaşamadım ama bu kadar özensiz de beklemiyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı