Qp Bilişim ve Müşteri Memnuniyeti

Ben de QP SUPER oyun bilgisayarını aldığımda control ve wolfenstein oyun kodlarını askerde olduğumdan dolayı girememiştim. Geçen gün geldiğimde kodun kullanılamadığını ve durumu belirttim yerine call of duty kodu verip veremeyeceklerini sordum. Sağolsunlar bana ikiletmeden direk Call of Duty kodunu yolladılar. Bu firmadan alışveriş yapın, yaptırın.

Merhaba özel indirim peşin ödemelerde veya nasıl oluyor acaba. Bilgi verebilir misiniz.

Canlı destek hattına toplamak istediğin sistemin parçalarını yazıp fiyat istersen tekil fiyatlardan farklı parça fiyatları ile karşılaşacaksın. Sistem toplayanlar için özel fiyatları var..

Canlı destek hattına toplamak istediğin sistemin parçalarını yazıp fiyat istersen tekil fiyatlardan farklı parça fiyatları ile karşılaşacaksın. Sistem toplayanlar için özel fiyatları var..
Çok sağolun hemen deneyeceğim. İkinci bir sistem gereksinimi olmuştu. Fiyatlarda iyi olursa bunuda oradan toplarım. Hiç şikayet yok firma hakkında

Öncelikle sistemin hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan. Bende senin gibi biraz pinpirikliyim ve kasam toplanırken başında durmak isterim. Bir çok fırmaya baktım lakın Google yorumlarında en başarılı ve güvenilir gözüken QP bilişim oldu. Şimdi sunu sormak ıstıyorum oraya gıttınız ve kasayı toplattınız özel araçla eve dönme durumu nasıl oldu bunu bıraz acar mısınız? Zira bende 2 buyuk poşetle taksıye bınmek ıstemıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı