İtopya Teknobiyotik Sinerji ve QP Bilişim Müşteri memnuniyeti

• İtopya: Ürün çeşidi çok fiyatlar fena sayılmaz ama iletişim ve müşteri ilişkileri yerlerde. Gidip elden alamayacaksan veya mağazaya bizzat ulaşamayacaksan sakın alma.
  • Teknobiyotik: Tuhaf bir iletişim şekilleri var. Çok kullanmadım burayı ama iletişim olarak şikayetçi olan çok kişi var.
  • Sinerji: Her adımında ve her alış-verişte memnun kaldığım tek firma diyebilirim. Montajdan kablolamaya ve iletişime kadar son derece ilgili ve güzel bir firmadır. Sonuna kadar tavsiye ederim.
  • QP Bilişim: Güzel bir firma ama çok stokları yok. Yani sitesinde güzel ürünler var ama telefonla arayınca gelecek yakında cevabını alıyor insan çoğu zaman. Telefonla iletişime geçmeden pek hareket etmeyin derim.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim sitelerde güzel sistemler var. Ben daha önce hep kendim bizzat gidip Vatan mağazalarından sistem topladım. Şimdi ise bu sitelerde ki sistemlerden birini almak istiyorum ama daha önce internetten hiç alış veriş yapmadım alırsam süreç nasıl oluyor kargo elime sıkıntısız ulaşır mı vs. vs. Yardımcı olursanız sevinirim.
Teknobiyotik tavırları çok saçma. Bir Teknobiyotik YouTube videosuna girip yorumları okursan bunu sen de anlarsın. Diğer firmaların hepsi iyidir. İncehesap sitesi de gayet iyidir. Oradan bizzat alışveriş de yaptım sorunsuzdu. Seçenekler arasına onu da ekleyin derim.

• İtopya: Ürün çeşidi çok fiyatlar fena sayılmaz ama iletişim ve müşteri ilişkileri yerlerde. Gidip elden alamayacaksan veya mağazaya bizzat ulaşamayacaksan sakın alma.
  • Teknobiyotik: Tuhaf bir iletişim şekilleri var. Çok kullanmadım burayı ama iletişim olarak şikayetçi olan çok kişi var.
  • Sinerji: Her adımında ve her alış-verişte memnun kaldığım tek firma diyebilirim. Montajdan kablolamaya ve iletişime kadar son derece ilgili ve güzel bir firmadır. Sonuna kadar tavsiye ederim.
  • QP Bilişim: Güzel bir firma ama çok stokları yok. Yani sitesinde güzel ürünler var ama telefonla arayınca gelecek yakında cevabını alıyor insan çoğu zaman. Telefonla iletişime geçmeden pek hareket etmeyin derim.
Bu firmalar arasında bana da mantıklı gelen QP ve Sinerji ama QP'de stok ve çeşit yok. Gidip gene Vatan'dan Pc toplamak istemiyorum :)
Peki bana 4 bin TL'ye kadar monitör klavye+mouse dahil bu sitelerden sistem önerebilecek var mı?

Bu firmalar arasında bana da mantıklı gelen QP ve Sinerji ama QP'de stok ve çeşit yok. Gidip gene Vatan'dan Pc toplamak istemiyorum :)
Peki bana 4 bin TL'ye kadar monitör klavye+mouse dahil bu sitelerden sistem önerebilecek var mı?
Anakartı B450 S2H ile değiştirip bunu alın derim. Kalan 600 TL ile de monitör ve ekipman alırsınız.

Ekran Alıntısı2.PNG

Alternatif olarak da monitör dahil şekilde bu sistemi öneririm. Linkteki sistemi özelleştirdim.

Sinerji hariç diğer firmalardan yaptığım alışverişler sonrası en çok tavsiye edebileceğim firma QP'dir. Hem stok varsa ürünleri hemen kargolarlar hem de iade talebinizde sorun çıkarmazlar.

Bu firmalar arasında bana da mantıklı gelen QP ve Sinerji ama QP'de stok ve çeşit yok. Gidip gene Vatan'dan PC toplamak istemiyorum :)
Vatan olmaz bak bunlar dahil yine olmaz:) Sinerji'ye git bence, pişman olmazsın:)

Kesinlikle :) Bir de şöyle bir şey var mesela kullanılan ramlar XPG ADATA Patriot falan bunları daha önce hiç duymadım.

XPG RAM'ler evet bir döneme kadar çok bilinmiyordu. Ama kötü anlamında değil popüler değildi sadece. Fakat RGB gibi olaylar işin içine girince ve onlar da dahil olunca bilinir oldu artık. Tercih ediliyor baya da. Gerçi ben RAM olarak Corsair veya G.Skill tercih ederim. Kişisel görüş tabii bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı