İtopya uzun iade süresi

Hocam ekran kartınızı değiştirmeleri gerekiyor. Kasa konusunda kararsızım.
Hocam kasadan ümidimi kestim yani evet bu bir kusur bana istediğim özelliklerin dışında ürün satışı yapıldı fakat fanları değiştirmeyi düşündüğüm için pek umursamıyorum artık. Ekran kartı konusu ise kartta hiçbir darbe veya zarar verici temas olmadı. İçine toz kaçsa bile bu kadar ses çıkarması imkansız. Benimle muhattaba geçicek kimse yoktu ve halen yok. Sanırım son çare cimer.

Hocam kasadan ümidimi kestim yani evet bu bir kusur bana istediğim özelliklerin dışında ürün satışı yapıldı fakat fanları değiştirmeyi düşündüğüm için pek umursamıyorum artık. Ekran kartı konusu ise kartta hiçbir darbe veya zarar verici temas olmadı. İçine toz kaçsa bile bu kadar ses çıkarması imkansız. Benimle muhattaba geçicek kimse yoktu ve halen yok. Sanırım son çare cimer.
Hocam ekran kartınızın garantisinde yazan firmayla görüşmeniz gerekmekte. Hocam birde kusura bakmayın tam detay vermediğiniz için biraz sert üslubla yazmış olabilirim.

Hocam ekran kartınızın garantisinde yazan firmayla görüşmeniz gerekmekte. Hocam birde kusura bakmayın tam detay vermediğiniz için biraz sert üslubla yazmış olabilirim.
Pazartesi ilk işim göndermek olucak. İlginiz ve yardımınız için teşekkürler. Üslubdan yana sorun yok. Hakkını aramamak gibi birşey benimki.

Müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçtim ve iade yapamayacaklarını söylemişlerdi. Gerekçelerini sorduklarımda tek söyledikleri maalesef efendim olmuştu. Sonrada mail ile iletişime geçtiğimde yine aynı tepkiyi aldım.
"İade alamamaları", hele de o müşteri temsilcisinin; size gerekçe sorduğunuzda "malesef" diye bir cevap vermesi...
Tüketici hakem heyetine başvurun, dilekçenizi de aynı şekilde mağduriyetinizi belirterek yazın.
Nedir bu milletin İtopya'dan çektiği? Forumda yüzlerce konuda geçiyor bu durum, gerçekten çok yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı