İtopya uzun iade süresi

Schizophren

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bundan 6 ay önce İtopya üzerinden satın aldığım hazır sistemde RGB olarak tanıtılan ve Rainbow fanlı olan kasayı iade etmek istemiştim satın aldıktan 2 gün sonra. İade talebi oluşturdum ve profilime girip taleplerime baktığımda halen değerlendiriliyor gibi bir ibare beliriyor yanında. Ve son 2 aydır Gigabyte 1660S ekran kartında muhtemel rulman arızası yüzünden yük altında fanlardan ses geliyor. Değil şu anki 6 ay önceki talebimi bile kaide almadılar. Ve kartı Gigabyte ulaştırmanın başka yolu yok. Müşterilerini bu denli mutsuz ve bir başına bırakan böyle bir firma nasıl oluyor da halen çok ciddi miktarlarda satış yapıyor bilemiyorum.

Reklamları güzel lakin şikayetleri diz boyu dikkat edilmeli 50 dakika müşteri temsilcisine bağlanmak falan ne bileyim hoş değil.

Son düzenleme:
Ne gerek var hocam buraya konu açmak varken? Şahsen benim uğraşıp sorunumu çözemediğim hiçbir firma olmadı. Üstüne düşmek gerekiyor.

Bazı arkadaşlar gerçekten çok saçma şeyler yazıyor ama troll mu değil mi anlayamıyorum. 6 Ay beklemiş ben İtopya'dan aldığım ürün kullanılmış çıkmıştı 1 haftada değiştirdim.

Bazı arkadaşlar gerçekten çok saçma şeyler yazıyor ama troll mu değil mi anlayamıyorum. 6 ay beklemiş ben İtopya'dan aldığım ürün kullanılmış çıkmıştı 1 haftada değiştirdim.
Gerçek hocam bunlar. İnanın ben de sizin gibi anlam veremiyorum. İtopyadan alınan RX570 kartını Wattman hatasından dolayı direkt yenisi ile değiştirdiler.

Ne gerek var hocam buraya konu açmak varken? Şahsen benim uğraşıp sorunumu çözemediğim hiçbir firma olmadı. Üstüne düşmek gerekiyor.
Müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçtim ve iade yapamayacaklarını söylemişlerdi. Gerekçelerini sorduklarımda tek söyledikleri maalesef efendim olmuştu. Sonrada mail ile iletişime geçtiğimde yine aynı tepkiyi aldım.

Müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçtim ve iade yapamayacaklarını söylemişlerdi. Gerekçelerini sorduklarımda tek söyledikleri maalesef efendim olmuştu. Sonrada mail ile iletişime geçtiğimde yine aynı tepkiyi aldım.
Ürünü aldıktan kaç gün sonra konuştunuz müşteri hizmetleri ile?

Ürünü aldıktan kaç gün sonra konuştunuz müşteri hizmetleri ile?
Ürünü satın aldıktan 2 gün sonra aradaki farkı anlayıp hemen önce telefon ile ardından mail ile iletişime geçtim. Normalde 1 haftada gelmesi gerekirken 15 gün sonra gelen kargoyu iade konusunda bu kadar sorumsuz olan bir firmanın bana geri dönüş yapması 1 ay süreceğini bildiğim için üstüne düşmedim.

Ürünü satın aldıktan 2 gün sonra aradaki farkı anlayıp hemen önce telefon ile ardından mail ile iletişime geçtim. Normalde 1 haftada gelmesi gerekirken 15 gün sonra gelen kargoyu iade konusunda bu kadar sorumsuz olan bir firmanın bana geri dönüş yapması 1 ay süreceğini bildiğim için üstüne düşmedim.
Hocam ekran kartınızı değiştirmeleri gerekiyor. Kasa konusunda kararsızım.

Geri
Yukarı