İtopya vs Vatan Bilgisayar

Bütçe yetse buna bakın:
Hocam inanın bende almak isterim ama gidip almak zorundayım yoksa ne görürüm ne koklarim toplayabilirsek toplarsak itopyadan daha iyi olur.

Teşekkür ederim hocam bakayım bir de Gigabyte 3060 Ti sıkıntı çıkarır mı genellikle almayın diyorlar.

Çok bir sorun yaratacağını düşünmüyorum hocam en fazla sınırda çalışır 75 derece falan gibi oda sorun yaratmaz.

Çok bir sorun yaratacağını düşünmüyorum hocam en fazla sınırda çalışır 75 derece falan gibi oda sorun yaratmaz.
Teşekkür ederim her şey icin.

İtopya daha iyi olur hocam vatandan bir de alacağınız ürünlerin hangi şubede stokta olduğu İtopya sitesinde yazıyor yani stokta varsa o ürünler öyle alabilirsin.
Hocam hortlatiyorum ama almaya yaklaştım vatandan almaya kalkarsam 37 kusur tutuyor. İtopyada 41 tutuyor ne yapmalıyım, vatanın montajına güvenemiyorum.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim her şey icin.

Hocam hortlatiyorum ama almaya yaklaştım vatandan almaya kalkarsam 37 kusur tutuyor. İtopya'da 41 tutuyor ne yapmalıyım, vatanın montajına güvenemiyorum.

Sistemlerin özelleikleri nasıl hocam?

3060 12400F 16 ram 500gb ssd 2tb HDD Asus 660m k anakart aynı şeyler çift monitör olduğu için 41 tutuyor itopya vatanda 37500 falan tutuyor daha internetten alacaklarım var vatan Ankara Söğütözü şubesi nasıldır? Veya itopya Söğütözü.
Sistemlerin özelleikleri nasıl hocam?

3060 12400F 16 RAM 500GB SSD 2TB HDD ASUS 660M k anakart aynı şeyler çift monitör olduğu için 41 tutuyor İtopya vatan da 37500 falan tutuyor daha internetten alacaklarım var vatan Ankara Söğütözü şubesi nasıldır? Veya İtopya Söğütözü.

Gitmedim hocam ama bence Vatan'ın fiyatı bayağı ucuz o yüzden oradan toplayın montajda bir sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Gitmedim hocam ama bence Vatan'ın fiyatı bayağı ucuz o yüzden oradan toplayın montajda bir sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.
Benimde içimde bir korku var napsam bilemiyorum vatan genellikle sattıktan sorna pek ilgilenmiyor diyolar o yüzden bozulursa vs uğraşmalar diye düşünüyorum normalde vatan pahalı ama şimdi 2 3 bin lira ucuz geldi niye böyle bilmiyorum.

Benim de içimde bir korku var ne yapsam bilemiyorum vatan genellikle sattıktan sonra pek ilgilenmiyor diyorlar o yüzden bozulursa vs uğraşmalar diye düşünüyorum normalde vatan pahalı ama şimdi 2 3 bin lira ucuz geldi niye böyle bilmiyorum.

Bir sorun olacağını sanmam hocam ona bakarsanız İtopya'da da böyle sorun yaşadığını söyleyenler var.

Geri
Yukarı