İtopya'dan aldığım G27qc hasarlı geldi

Arkadaşlar merhaba İtopya'dan ayın 22'sinde monitör aldım 24'ünde geldi sistemim olmadığı için kurmamıştım sonradan kontrol için laptopa bağladım ve üründe bu şekilde bir çizgi var İtopya iade prosedürü nasıl işliyor bilen var mı?

Bu arada ekranın dışında bir hasar veya darbe yok görseldeki çizik iç kısımda var.

Bu İtopya neden böyle yapıyor anlamıyorum. Çok güzel firmasın müşterinle iletişimin güzel olsun neden yani. Bende bu yerden Full sistem topladım her şeyi eksiksiz getirdiler. Hiçbir yerinde sıkıntı yoktu. Sadece kulaklığı arızalandı HayperX marka bir kulaklıktı. Adamları 2 hafta boyunca her sabah aradım. Çözüm üretemiyorlar ben diyorum ki garanti var. 2 hafta sonra dediler gönderin para iadesi yapalım. Ama yine de o kadar uğraştırmalarına rağmen 2 yıl garantisi olan kulaklığı 1 yıl kullandım aldığım fiyatı değil o an kulaklık fiyatı kaçsa o parayı gönderdiler. Yoksa yeni kulaklık alamazdım. Müşteri hizmetleri biraz sıkıntı. Neyse ki sadece kulaklıkta sıkıntı yaşadım diğer şeylerde yaşasaydım çok uğraşırdım. Size tavsiyem bu yerden bir şey alırken 50 kere düşünün.

Bu İtopya neden böyle yapıyor anlamıyorum. Çok güzel firmasın müşterinle iletişimin güzel olsun neden yani. Bende bu yerden Full sistem topladım her şeyi eksiksiz getirdiler. Hiçbir yerinde sıkıntı yoktu. Sadece kulaklığı arızalandı hayperx marka bir kulaklıktı. Adamları 2 hafta boyunca her sabah aradım. Çözüm üretemiyorlar ben diyorum ki garanti var. 2 hafta sonra dediler gönderin para iadesi yapalım. Ama yine de o kadar uğraştırmalarına rağmen 2 yıl garantisi olan kulaklığı 1 yıl kullandım aldığım fiyatı değil o an kulaklık fiyatı kaçsa o parayı gönderdiler. Yoksa yeni kulaklık alamazdım. Müşteri hizmetleri biraz sıkıntı. Neyse ki sadece kulaklıkta sıkıntı yaşadım diğer şeylerde yaşasaydım çok uğraşırdım. Size tavsiyem bu yerden bir şey alırken 50 kere düşünün.

Bana da elimizde o monitörden yok ücret iadesi yapacağız dediler direkt bütün indirimleri kaçırdım ne yapacağımı düşünüyorum şimdi bir de beni geçen hafta aradılar hala sistemde iade gözükmüyor para da yatmamış aynı şekilde. Bundan sonra İtopya bitti sanırım benim için para şu an bile yatsa alabileceğim 2K monitör kalmadı.

Bana da elimizde o monitörden yok ücret iadesi yapacağız dediler direkt bütün indirimleri kaçırdım ne yapacağımı düşünüyorum şimdi bir de beni geçen hafta aradılar hala sistemde iade gözükmüyor para da yatmamış aynı şekilde. Bundan sonra İtopya bitti sanırım benim için para şu an bile yatsa alabileceğim 2K monitör kalmadı.
Dostum hemen hemen seninle aynı zamanda almışız inan iki haftadır uğraşıyorum gerçekten bıktım bana iade için ısrarla servis raporu gerekli diyorlar. Sen nasıl iadeyi kabul ettirmeyi başardın?

Dostum ben dersimi aldım bir daha itopya'nın uzağından bile geçmem.

Dostum hemen hemen seninle aynı zamanda almışız inan iki haftadır uğraşıyorum gerçekten bıktım bana iade için ısrarla servis raporu gerekli diyorlar. Sen nasıl iadeyi kabul ettirmeyi başardın?

Ben indirimler başladığında trafikteydim kardeşime kart bilgilerini attım monitörü al dedim o almıştı sonra zar zor nasıl iade edeceğimi öğrendim müşteri hizmetlerinden çünkü siparişlerim kısmındaki iade butonunu kaldırmışlar ama telesekreter hala o butonu tarif ediyor, neyse ben yolladım monitörü kardeşimi arayıp elimizde aynısından yok para iadesi yapacağız demişler.

Ben indirimler başladığında trafikteydim kardeşime kart bilgilerini attım monitörü al dedim o almıştı sonra zar zor nasıl iade edeceğimi öğrendim müşteri hizmetlerinden çünkü siparişlerim kısmındaki iade butonunu kaldırmışlar ama telesekreter hala o butonu tarif ediyor, neyse ben yolladım monitörü kardeşimi arayıp elimizde aynısından yok para iadesi yapacağız demişler.

Bana ısrarla servis raporu gerekli aksi takdirde iade yapamayız dediler, şu an monitörüm serviste. Onlarda yurt dışından cevap bekliyorlarmış. Uğraştığım bu süreçlerin hepsi İtopya'dan bana bir hediye. Bundan sonra kesinlikle İtopya'dan alışveriş yapmam. Peki sizin iadenizi geri yatırdılar mı yoksa halen bekliyor musunuz?

Bana ısrarla servis raporu gerekli aksi takdirde iade yapamayız dediler, şu an monitörüm serviste. Onlarda yurt dışından cevap bekliyorlarmış. Uğraştığım bu süreçlerin hepsi İtopya'dan bana bir hediye. Bundan sonra kesinlikle İtopya'dan alışveriş yapmam. Peki sizin iadenizi geri yatırdılar mı yoksa halen bekliyor musunuz?
Aynı süreci bende yaşadım. Hatta tıpa tıp aynısı. Yatırdılar parayı sıkıntı olmadı.

Aynı süreci bende yaşadım. Hatta tıpatıp aynısı. Yatırdılar parayı sıkıntı olmadı.

Bunun yerine alacağım monitörün fiyatı maalesef ki arttı yani ne diyelim hayırlısı olsun ama bir daha İtopya'dan hiçbir ürün almayacağım kesin. Her şeyi geçtim teknik servislerine monitörde arıza olduğuna inandıramıyorum, video da attım sanki hiç umurlarında bile değil.

Bunun yerine alacağım monitörün fiyatı maalesef ki arttı yani ne diyelim hayırlısı olsun ama bir daha İtopya'dan hiçbir ürün almayacağım kesin. Her şeyi geçtim teknik servislerine monitörde arıza olduğuna inandıramıyorum, video da attım sanki hiç umurlarında bile değil.

Benim komple planlarımı bitirdi diyebilirim bu monitörle beraber 2K için sistem dizecektim şu an bütçe yetmediği için vazgeçtim.

Geri
Yukarı