İtopya'dan Alışveriş Yapılmaz mı?

sirzinker

Picopat
İtopya'da çok güzel indirimler var, ekipman almak istedim ama galiba kötü bir ünü var. Alışveriş yapılmaz mı yani?

Yaptıkları indirimler, aylardır stoklarda olmayan sistemlerin bir anda stoğa gelmesi kafamı karıştırdı, herkesin tarayıcısında ünlemle gözüküyormuş falan, dolandırıcı olma ihtimalleri çok düşük ama içim rahat etmedi.

Kısacası almamalı mıyım bir şey?

Teşekkürler.

Kendook

Decapat
İtopya'da çok güzel indirimler var, ekipman almak istedim ama galiba kötü bir ünü var. Alışveriş yapılmaz mı yani?

Yaptıkları indirimler, aylardır stoklarda olmayan sistemlerin bir anda stoğa gelmesi kafamı karıştırdı, herkesin tarayıcısında ünlemle gözüküyormuş falan, dolandırıcı olma ihtimalleri çok düşük ama içim rahat etmedi.

Kısacası almamalı mıyım bir şey?

Teşekkürler.

Ben öyle düşünmüyorum ya, öyle olsa YouTuber'ler vs neden onlarla çalışsın?
Sistem bakıyorum bende uygun fiyata ama İtopya'dan bir şey almak kumar gibi.

Neden?

KS
sirzinker

sirzinker

Picopat
Sistemler çok uygun fiyatta şu an ama aylardır stokta değillerdi, bir anda gelince şaşırdım sadece.

KILICH

Centipat
Cezalı
Dolandırıcı değiller ama kargoları felaket İstanbul'dan İstanbul'a ürünüm 4 günde geldi. Toplama bilgisayar falanda sipariş etmedim. Hazır ürünü getiremediler.

efeekaya

Centipat
Makaleler
1
Zamanında sıkıntı yaşayanlar gibi sizin de sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Sonuçta müşterisin ve hakların var. Kısaca alışveriş yapılır.

KuoNN

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul, Üsküdar
Gerçekten alacağım ürünü en ucuz İtopya satıyorsa oradan alırım. Şuana kadar aldıklarımda da bir sıkıntı yaşamadım. Ancak ilk tercihim Amazon.

Yukarı