İyi dövüşen birine silah, aslan bir şey yapamaz değil mi?

Dostum bu başlığı sen yazdın varsayalım. Moderatörler nasıl izin verdi?
Bir bize öter boruları. Küçük harf yazdık diye ceza vermeye koşarlar..

Mesela tarihin en iyi dövüşen adamı Bruce Lee bir gorili, aslanı, kaplanı 1V1'de alır değil mi? Bir de bir insan ona kılıçla saldırsa Bruce Lee dodge filan atar sonra yumruk atıp yok eder değil mi? Silahla tüfekle saldırsak da yine mermiden daha hızlı şekilde dodgeler sağ sol yapar ve uçan tekme atıp döver değil mi? Ve 100 insanı tek başına döver değil mi?

Hatta havada roketi tutup gönderene geri atabilir. (!)

Mermi konusunda insanın o kadar hızlı olmadığını biliyorum şu an. Goril, aslan, kaplan kısmında da düşük veya çok düşükde olsa alma ihtimali olabilir sanırım, ama yani pek gerçekçi bir senaryo değil diyebilecek kadar düşük bir ihtimal gibi geliyor bu. 100 insan kısmına gelecek olursak dövemez diye düşünüyorum 100V1 olduğunu varsayarak ve teke tek gelmediklerini :D

Bruce Lee bir filminde 40(tam saymadım da bayağı kalabalıktı işte) Japon öğrenciyi tek başına dövüyor. Ve hiçbir çizik almadan... Bir de filmde bu, filmlerde zarar vermemek için bilerek kötü dövüşüyor gerçek yumrukları gözle görülmüyor ve çok daha güçlü, zarar vermemek için gerçek dövüşünü yapmıyor. 40 kişiyi çizik almadan döven 100 kişiyi de döver diye düşünüyorum. He dar bir alanda 100 kişi döver ama geniş alanda Bruce Lee alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela tarihin en iyi dövüşen adamı Bruce Lee bir gorili, aslanı, kaplanı 1V1'de alır değil mi? Bir de bir insan ona kılıçla saldırsa Bruce Lee dodge filan atar sonra yumruk atıp yok eder değil mi? Silahla tüfekle saldırsak da yine mermiden daha hızlı şekilde dodgeler sağ sol yapar ve uçan tekme atıp döver değil mi? Ve 100 insanı tek başına döver değil mi?

Onu durdurabilecek tek şey atak helikopteri olurdu.

Hepsi birden gelse üstüne bir de Amerika hava kuvvetleri de bunlarla birlikte saldırsa tekler kanka. (!)

Bruce lee bir filminde 40(tam saymadımda bayağı kalabalıktı işte) Japon öğrenciyi tek başına dövüyor. Ve hiçbir çizik almadan. Bir de filmde bu, filmlerde zarar vermemek için bilerek kötü dövüşüyor gerçek yumrukları gözle görülmüyor ve çok daha güçlü. 40 kişiyi çizik almadan döven 100 kişiyide döver diye düşünüyorum. He dar bir alanda 100 kişi döver, ama geniş alanda bruce lee alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Heyecan iyi bir şeydir. Bu konuda heyecanlanıp gelecekte bu alanda iyi bir sporcu olacaksan hiçbir sakıncası da yok ancak şimdi o elindeki katanayı yavaşça yere bırak ve bir daha Yasuo oynama lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı