İYİ Parti Altılı Masa'dan ayrıldı!

İlk tespitin mi dostum bu?
Bugün sözde açıklanıyor bakalım. Oktroller Mansur yerine Kemal'i aday olarak gördükleri zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum..

K. K aday olacak. Belli zaten. İnce -kk- RTE 3lüsü. 2.turda kalan kk ve RTE kalacak.
Çok açık değil mi zaten?
Üstteki eleman Mansur aday olacak yazmış. Ona ithafen dedim.

Hiç merak etmeyin taşlar yerine oturacak. Hiç meraklanmayın. — Kemal Kılıçdaroğlu​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes Kk'ya kızıyor ama akşener'in beraber yola çıktığı insanları yarı yola bırakmak gibi bir alışkanlığı var. 6'lı masaya girdiği ilk gün de biliyordu Kk'nın aday olmak istediğini ve bunun için bastıracağını, ayrılırken de. Madem kk bastırınca ayrılacaktı neden bu zamana kadar bekledi anlam veremiyorum. Ayrıl o zaman 3-5 ay önceden, zamanın olsun kendin ayrı bir çalışma yap gir seçime. 1 ay kala ayrılıyor. Ne yapacak şimdi? Ne düzgün bir aday bulabilir ne bir ittifak yapabilir. 6'lı masa yüzünden oyları düşüyormuş. Neden aylar öncesinden önlem almıyor anlamıyorum. Bunu düşünemiyorsa kendisinden de diğer koltuk sevdalısı politikacılardan farklı bir şeyler beklemek yine bizi üzer gibi geliyor.

Üstteki eleman Mansur aday olacak yazmış. Ona ithafen dedim.

Millet ne kafa yaşıyor anlamış değilim.
Biri diyor M. Akşener'e saygı duydum diye kadın kaos ortamı yarattı. Deprem gündeminden boş siyaset gündemine oturduk.
Hataydaki susuzluk olayının bile sesi çıkmadı. Şu olaylar yüzüne.

Geri
Yukarı