İzlediğim bir diziden sonra sebepsizce üzülüyorum

erttrkgt

Femtopat
Daha fazla  
3 gün önce aşk ve sevgililik temalı bir dizi izledim. Dizide daha önce hiç yaşamadığım duygular vardı ve sanki hiç yaşayamayacakmışım gibi hissediyorum ve buna üzülüyorum 3 gündür. Sanki olmayan sevgilimden ayrılmışım birini çok özlüyormuşum gibi hissediyorum.

3 gün önce aşk ve sevgililik temalı bir dizi izledim. Dizide daha önce hiç yaşamadığım duygular vardı ve sanki hiç yaşayamayacakmışım gibi hissediyorum ve buna üzülüyorum 3 gündür. Sanki olmayan sevgilimden ayrılmışım birini çok özlüyormuşum gibi hissediyorum.

Hangi dizi?

@erttrkgt burada ki erkek karakter resmen zavallının teki kız da ilgi bağımlısı böyle bir ikişkin olacağına zaten olmasın başına gelende genelde yalnız olup çok fazla anime izleyen insanların başına gelen şeyler yani senin gibi bir sürü insan var merak etme bu duyguları sendeaşayacaksın baxıları küçük yaşta bazıları daha geç yaşlarda yaşar korkmana gerek yok sabırlı olman ve kendini geliştirmen lazım.

@ACExACE
Aslında oradaki erkek karakterin tam tersiyim dışa dönük sosyal biriyimdir ama nedense sanki hiç sevilmeyecekmişim gibi hissediyorum.

Senin gibi düşünen bir sürü insan var yaşın büyüdükçe olgunlaştıkça bunlar geçecek inan bana seni de seven insanlar olacak sevgilin veya erkek arkadaşkarın olarak bana güven böyle düşünen bir sürü insanla karşılaştım.

Senin gibi düşünen bir sürü insan var yaşın büyüdükçe olgunlaştıkça bunlar geçecek inan bana seni de seven insanlar olacak sevgilin veya erkek arkadaşkarın olarak bana güven böyle düşünen bir sürü insanla karşılaştım.
Umarım bir an önce kafamdan çıkar bu düşünce aklıma geldikçe üzülüyorum çok teşekkür ederim sanada.

Yeni konular

Geri
Yukarı