İzlediğiniz en iyi Manga/Anime

Neon Genesis Evangelion, ne kadar sevdiğimi forumda çokça kez yazdım.

Neden en iyisi onu da ekliyeyim.
Şimdi ilk başta karakterlerin hepsi özgün hiç klişe bir karakter yok ayrıca bütün karakterler derinlerine kadar bilinç akışlarına kadar inceleniyor ve bu benim için çok önemli çünkü empati yapmak animeye daha çok bağlıyor. Hikayesi lore'u desen zaten koskocaman bir buzdağı Dini, Felsefi şeyler falan var anlatsam bitmez. Çizim tarzı falan yılına göre başyapıt hatta şuanda bile estetikliği duruyor bu yüzden çok seviyorum.
uiw4bg0ugnl61.jpg

(Technopat resmi 2 piksel yapmış)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yıllardır anime izleyen biri olarak Bleach benim için ayrı bir yerde, tek sevmediğim yanı hikaye çok yavaş anlatılıyor/çok uzatıyorlar.

Ecchi seviyorsan;
- grand blue
- prison school
Klasiklerden;
- attack on titan
- one punch man
İşte gerçek bir izleyici/okuyucu. Grand Blue hem manga hem anime olarak mükemmel. Prison School da aynı şekilde.

Ben liste başına Psycho Pass koyarım. Hikayesi çabuk içine çekmişti.

Kimi no Nawa'nın kalitesini, Rent a Girlfriend'in kızlarını çok sevdim. Hele şu kızın sesine hastayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Makoto Shinkai'nin birçok filmi izlemeye değer hocam. Yakın zamanda yeni bir tanesi çıktı ya da çıkacak.

Neon Genesis Evangelion, ne kadar sevdiğimi forumda çokça kez yazdım.

Neden en iyisi onu da ekliyeyim.
Şimdi ilk başta karakterlerin hepsi özgün hiç klişe bir karakter yok ayrıca bütün karakterler derinlerine kadar bilinç akışlarına kadar inceleniyor ve bu benim için çok önemli çünkü empati yapmak animeye daha çok bağlıyor. Hikayesi lore'u desen zaten koskocaman bir buzdağı Dini, Felsefi şeyler falan var anlatsam bitmez. Çizim tarzı falan yılına göre başyapıt hatta şuanda bile estetikliği duruyor bu yüzden çok seviyorum.
Eki Görüntüle 1576985
(Technopat resmi 2 piksel yapmış)
Animeyi yapan abimiz kendi depresyonunu karakterlere güzel geçirmiş. Dizinin sonunda paraları bitmese daha güzel olabilirdi.

Son düzenleme:
@borisyeisar 3 tane filmini izledim. Saniyede bilmem kaç Cm'yi beğenmedim bir tek. Yeni filmi de çıkıyordu bak iyi hatırlattın. 1 hafta önce Japonya'da vizyona girmiş diye gözüküyor Google'da. İsmi Suzume No Tojimari. Kurtlar Vadisi izliyorum. Bölüm bitsin bir bakarım.

İşte gerçek bir izleyici/okuyucu. Grand Blue hem manga hem anime olarak mükemmel. Prison School da aynı şekilde.

Ben liste başına Psycho Pass koyarım. Hikayesi çabuk içine çekmişti.

Makoto Shinkai'nin birçok filmi izlemeye değer hocam. Yakın zamanda yeni bir tanesi çıktı ya da çıkacak.

Animeyi yapan abimiz kendi depresyonunu karakterlere güzel geçirmiş. Dizinin sonunda paraları bitmese daha güzel olabilirdi.
Filmi ile bitirmişler sonuç olarak iyi tarafından bakmalıyız.

Yeni konular

Geri
Yukarı