Şu ana kadar izlediğiniz en iyi anime nedir?

Naruto'nun 3 büyüklerin en iyi animesi olduğu ve harikulade bir anime olduğu su götürmez bir gerçek. Ama hiçbir yapım kusursuz değildir. Bunun farkında olarak daha az hata barındırdığını düşündüğüm animeleri yazdım, bazı hayatsız fanlar gibi takım tutarcasına bir animenin holiganlığını yapmıyorum.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (Hala daha iyisinin çıktığını düşünmüyorum ki ben çok fazla anime izleyen biriyim ve kolay kolay etkilenen biride değilimdir. Ancak animeyi izlediğim zamanında etkisi olduğu su götürmez bir gerçektir.)

HxH, Fmab, One Piece üçlüsü en sevdiklerim. Bir de izleyip ağır balon olduğunu anladığım 1-2 seri var da onlar da tecrübe oldu.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (Hala daha iyisinin çıktığını düşünmüyorum ki ben çok fazla anime izleyen biriyim ve kolay kolay etkilenen biride değilimdir. Ancak animeyi izlediğim zamanında etkisi olduğu su götürmez bir gerçektir.)
Harbi vahşet ya da dram gördüğünü sananların izlemesi gereken bir anime.

Bunu diyen de işine gelmediği mesajıma disslike atıyor ve kendi tarafından holiganlığını yapan birisini görmezden geliyor, ya da görmek işine gelmiyor diyeyim ben ona :D. Gerçekten tiksiniyorum sizlerden.
Screenshot.jpg
Bu mesaja One Piece izlemeyen birisi bile disslike atar.

Eki Görüntüle 2068621
Bu mesaja One Piece izlemeyen birisi bile disslike atar.
Ben izledim ve benim görüşüm o yönde. Görüşüm doğrultusunda böyle bir mesaj yazdım. Katılırsın, katılmazsın sana kalmış. Umurumda da değil. Fakat görüşümü belirtemez miyim? İşine gelen mesajı beğenmeyi, gelmeyeni de beğenmemeyi biliyorsun ama? Eleştiriye açık olun biraz.

Ben izledim ve benim görüşüm o yönde. Görüşüm doğrultusunda böyle bir mesaj yazdım. Katılırsın, katılmazsın sana kalmış. Umurumda da değil. Fakat görüşümü belirtemez miyim? İşine gelen mesajı beğenmeyi, gelmeyeni de beğenmemeyi biliyorsun ama? Eleştiriye açık olun biraz.
Burada arkadaşı izlediği içerik yüzünden kınadığınız için disslike attım.

Eleştiriye açık ol diyip millete hahaha atan birisi mi diyor bunu konuşmayayım diyordum da Eleştiriye açık olun yazısını görünce çok pis patladım

Geri
Yukarı